אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
חברת מגדלי ישראל תקים 2 מגדלי משרדים על ציר ז'בוטינסקי בפתח תקווה הדמיה: view point

חברת מגדלי ישראל תקים 2 מגדלי משרדים על ציר ז'בוטינסקי בפתח תקווה

שטח המגדלים יעמוד על 105 אלף מ"ר ויכלול גם 8,000 מ"ר של שטחי מסחר. בנייתם צפויה להסתיים בשנת 2020. לדברי החברה, תושק אפליקציה שתאפשר לעובדים להפעיל מרחוק את המשרד

23.01.2017, 17:04 | דותן לוי

חברת מגדלי ישראל בבעלות משפחת וסרמן מארה"ב ומשפחת שפר תקים שני מגדלי משרדים על קרקע פרטית של כ-19 דונם בציר ז'בוטינסקי בפתח תקווה. הקרקע נמצאת בסמוך לבית החולים בילינסון בצומת הרחובות ז'בוטינסקי ויצחק רבין ומוכרת גם כמתחם יכין כיוון שבעבר פעל במקום מפעל מיצים של חברת יכין.

הקרקע למגדלים נרכשה בחודש אפריל 2016 מחברת אפריקה ישראל נכסים בכ-86 מיליון שקל ועל השטח ייבנו כ-105 אלף מ"ר למשרדים בשני מגדלים בני 32 ו-36 קומות ובנוסף כ-8,000 מ"ר של שטחי מסחר. כמו כן יכלול הפרויקט חדרי תקשורת וישיבות ממוחשבים ואולם קונגרסים.

קראו עוד בכלכליסט

בכוונת החברה להחזיק בבעלות במגדל אחד ולמכור את השני ועד כה שווקו על ידה כ-13 קומות בשטחים של 500 מ"ר ומעלה ובמחירים של כ-8,000 שקל למ"ר. כמו כן בחברה דיווחו כי הם מנהלים משא ומתן מתקדם עם מספר חברות גדולות, רובן מתחום ההייטק לכניסה למתחם. מועד האכלוס של הפרויקט נקבע למרץ 2020 והוא מתוכנן על ידי משרד האדריכלים יסקי-מור-סיון.

הדמיית המגדלים בפתח תקווה, הדמיה: view point הדמיית המגדלים בפתח תקווה | הדמיה: view point הדמיית המגדלים בפתח תקווה, הדמיה: view point

משפחת וסרמן הינה משפחה שפעילה למעלה מ-50 שנים בתחום הנדל"ן המניב בארצות הברית ובעיקר באיזור ניו יורק ומנהטן, ומשפחת שפר פעילה כ-20 שנים בתחום הנדל"ן היזמי והמניב בישראל. בחברה מתגאים בכך שהמגדלים יבלטו ברמת הטכנולוגיה שבהם ובכוונתם להשיק אפליקציה בשם GLOBAL OFFICE שתאפשר לעובדים ולבעלי העסקים תקשורת ישירה עם המגדל בו הם נמצאים דרך הנייד, הטאבלט או המחשב המשרדי. האפליקציה תאפשר לרוכשים גישה ישירה מרחוק למשרד, למערכות המיזוג והתאורה, להזמנת חדרי ישיבות, שירותי אירוח, אחזקה, ניקיון, אבטחה, תמיכה, הזמנת חניה בקומות החניון, זימון אורחים לפגישות, הזמנת המעלית, גישה ללוחות הזמנים של מערכי התחבורה הציבורית, מערכות לפינוי חכם בחירום, וכן תייצר רשת חברתית של כל העובדים והעסקים במתחם.

בחברה ציינו כי בניגוד לחברות אחרות בתחום, לא מדובר בקבוצת רכישה ולכן כל תהליך הרכישה מתקיים באופן בטוח לחלוטין, כולל ערבות בנקאית ומחויבות לעמידה בלוחות הזמנים, למחיר הסופי, לאיכות ולאחריות. ניהול המתחם ואחזקתו יישארו בידי החברה.

לאחרונה דיווחה גם חברת בסר כי בכוונתה להקים פרויקט משרדים ומסחר בפתח תקווה בקרקע בשטח 27 דונם שמוכרת כמתחם אסם וסמוכה לקרקע של מגדלי ישראל. מדובר בפרויקט בהיקף של כ-160 אלף מ"ר של משרדים ב-4 מגדלי משרדים בני 32 קומות כל אחד ו-40 אלף מ"ר למגדל, וכן 22 אלף מ"ר של מסחר.
שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות