אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
המנהל המיוחד לנכסיו של פישמן יבדוק אילו נכסים רשומים על שם נכדיו צילום: יאיר שגיא

המנהל המיוחד לנכסיו של פישמן יבדוק אילו נכסים רשומים על שם נכדיו

השופט אורנשטיין הורה לרשם המקרקעין ולרמ"י למסור לעו"ד בנקל מידע על נכסי המקרקעין הרשומים על שמו של פישמן ועל שמותיהם של אשתו, ילדיו ונכדיו

06.02.2017, 12:47 | נעמי צורף
עו"ד יוסי בנקל, המנהל המיוחד לנכסיו של איש העסקים פושט הרגל אליעזר פישמן, יבדוק אילו נכסים רשומים על שמות נכדיו של פישמן. כך עולה מבקשה שהגיש בנקל לבית המשפט המחוזי בתל אביב בסוף השבוע שעבר.

קראו עוד בכלכליסט

נשיא בית המשפט המחוזי, השופט איתן אורנשטיין, אישר את הבקשה ונתן צו המורה לרשם המקרקעין של משרד המשפטים ולרשות מקרקעי ישראל למסור למנהל המיוחד מידע על נכסי המקרקעין הרשומים על שמו ועל שמותיהם של נכדיו, ילדיו, חתניו כלתו ואשתו. על פי הבקשה, לפישמן 8 נכדים, ילדיהם של ילדיו ענת מניפז ובעלה טל, איל פישמן ואשתו יעל ורונית פישמן אופיר ובעלה רותם.

מימין: אליעזר פישמן, בתו רונית פישמן אופיר ואשתו טובה, צילום: יאיר שגיא מימין: אליעזר פישמן, בתו רונית פישמן אופיר ואשתו טובה | צילום: יאיר שגיא מימין: אליעזר פישמן, בתו רונית פישמן אופיר ואשתו טובה, צילום: יאיר שגיא

עו"ד בנקל כתב בבקשה כי הוא נמצא ב"נחיתות אינפורמטיבית" מול פישמן ובני משפחתו ומול קבוצת פישמן והסביר כי בימים אלה הוא שוקד על איתור נכסים שבבעלותו של פישמן אשר לטענתו "כבר בשלב זה ראוי כי תמנע אפשרות היעלמם עד שיתאפשר לברר את מעמדם האמיתי".

לטענת עו"ד בנקל מדובר במאמץ סיזיפי "השקול לחיפוש מחט בערימת שחת" מכיוון שבני המשפחה לא משתפים עמו פעולה.

הבקשה הזו מגיעה לאחר שבשבוע שעבר בית המשפט הורה על איסור דיספוזיציה על וילה נוספת בסביון, ברחוב חרמש 17, הרשומה על שם בנו של פישמן, בעקבות טענת עו"ד בנקל כי הנכס מעולם לא הוזכר בפניו והעלה חשש כי הנכס הוסתר ממנו בכוונה.

"הצו נועד להשיג מידע שיאפשר איתור זכויות בנכסי מקרקעין נוספים על-מנת לאפשר למנהל המיוחד לבצע את תפקידו ולהשלים את בדיקותיו בהתייחס לכלל מסת נכסי החייב שיהא בהם כדי לשמש לפירעון חובותיו של פישמן לנושיו", כתב עו"ד בנקל בבקשתו.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות

7 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

6.
פישמן
לא אשתו לא ילדיו/חתניו, ובטח שלא נכדיו הרוויחו מעמל כפיהם את הרכוש, הכל נקנה מהכספים שפישמן עשה במרמה, את כל הרכוש שנוצר לו במשך השנים מרמאויות לא שייך לו, ולא היה לו רשות לחלק אותו למקורביו, (הוא עשה זאת על מנת להעלים את הרכוש), זה שייך לאנשים / בנקים שאותם הוא רימה, לכן יהיה צודק שכל הרכוש יוחזר לבעליו החוקי, וזה לא משפחת פישמן. ולמגיב 3, פישמן יהודי חכם, הוא צפה את פשיטת הרגל כבר לפני 16 שנים, והוא דאג לחלק ולפזר את הרכוש, לכן מגיע לרדת עד לפיסת הרכוש האחרונה,
מנדל  |  06.02.17
לכל התגובות