אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
יצרנית טובלרון ואוריאו מציעה את המשרה הטובה בעולם צילום: toblerone

יצרנית טובלרון ואוריאו מציעה את המשרה הטובה בעולם

חברת מונדלז מחפשת "טועם שוקולד". בשביל להתקבל לתפקיד לא חייבים להיות בעלי ניסיון מוכח בתחום. אבל מה בכל זאת כדאי לדעת?

10.02.2017, 09:37 | שירות כלכליסט

נראה שרובנו מתאמנים רוב חיינו עבור המשרה הבאה: חברת "מונדלז" (Mondelez), יצרנית מותגים כמו עוגיות "אוריאו" ו"טובלרון", מחפשת טועם שוקולד. מדובר בעבודה ממשית, שפרסמה מונדלז. יתרה על זאת, המועמדים לא צריכים להיות בעלי ניסיון פורמאלי בטעימות, אלא די שיהיו בעלי "חיבה עזה לממתקים ובלוטות טעם בלשיות".

קראו עוד בכלכליסט

המודעה כן מציבה כמה מכשולים אפשריים, כגון הדרישה להתגורר באזור רידינג, אנגליה וכן מדובר במשרה חלקית בשעות 12:15-14:45 בימים ג'-ה'. אולם בעקרון, נשמע כי העבודה היא משרת החלומות. הדרישה העיקרית היא "יכולת לטעום שוקולד ומשקאות קקאו ולהפיק דעה אובייקטיבית וכנה". הטועם החדש יעבוד לצד 11 פאנליסטים נוספים וראש צוות, כך שיכולת עבודה בצוות תתרום גם כן. נלהבות וידיעת השפה האנגלית הכרחיות גם הן.

מי שחושב שהוא מסוגל לעמוד בדרישות מוזמן לשלוח במהירות פנייה, משום שמונדלז אמרו כי יפסיקו לקבל פניות מרגע שיקבלו מספיק מועמדים.

אוריאו. אחד ממוצרי הדגל של החברה, צילום: בלומברג אוריאו. אחד ממוצרי הדגל של החברה | צילום: בלומברג אוריאו. אחד ממוצרי הדגל של החברה, צילום: בלומברג

וכך נאמר במודעה: "מה הופך את העבודה במונדלז למיוחדת כל כך? הרבה דברים. המותגים האייקוניים ואופייה הגלובלי של הפעילות שלנו, החדשנות הבלתי פוסקת ואפשרויות הצמיחה האין-סופיות. האפשרות לגרום לאנשים לחייך כל יום ויום. אנו היצרן המוביל בעולם של שוקולד, ביסקוויטים וממתקים וגומי לעיסה במותגים כמו 'קאדברי', 'מילקה', 'אוריאו' ועוד, וכעת אנו מציעים הזדמנות מרגשת להצטרף לצוות שלנו".

"...העבודה תתבצע בקמפוס החברה ברידינג, אנגליה, בחדרי הדיון של חטיבת מדעי הלקוחות ובתאים סנסוריים".

ואלו הכישורים הנדרשים, על פי המודעה: תשוקה עזה לממתקים ובלוטות טעם "בלשיות, יכולת נתינת חוות דעת כנה, נלהבות לניסוי דברים חדשים, אופי תקשורתי ויחסי אנוש מעולים וידע מעולה בשפה האנגלית".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות