אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
סיבו הישראלית חתמה על הסכם שיתוף פעולה עם IBM

סיבו הישראלית חתמה על הסכם שיתוף פעולה עם IBM

הטכנולוגיה של החברה הישראלית מפשטת את תהליך הפיתוח של מוצרי האינטרנט של הדברים ותשולב בשירותי הענן של ווטסון, מחשב העל של IBM

16.02.2017, 17:06 | מאיר אורבך

חברת הסטארט-אפ הישראלית סיבו (Seebo) חתמה על הסכם שיתוף פעולה עם IBM במסגרתו תשולב טכנולוגיית האינטרנט של הדברים שפיתחה עם ווטסון של IBM. החיבור בין סביבת הפיתוח של סיבו לבין שירותי הענן של IBM מאפשר ליצרניות להאיץ את תהליך הפיתוח של מוצר חכם ולקבל תובנות עסקיות לגבי המשתמשים שלהן.

קראו עוד בכלכליסט

תחת ההסכם חברות המבקשות לפתח מערכות IoT יוכלו להשתמש במערכת של סיבו הישראלית להשלמת הפיתוח ולחבור ל-IBM באופן אוטומטי כדי להעביר את המערכות לענן.

ווטסון של IBM, צילום: יבמ ווטסון של IBM | צילום: יבמ ווטסון של IBM, צילום: יבמ

"אחרי פחות משעה, מנהלי מוצר רואים נתונים ויזואליים המוצגים בענן השואבים מידע מהאבטיפוס המקוון שזה עתה עיצבו", אומר ליאור עקביא, מנכ"ל ושותף-מייסד של סיבו.

סיבו היא חברת סטארט אפ ישראלית עם 60 עובדים בישראל ארצות הברית וסן פרנסיסקו. החברה גייסה עד היום כ-14 מיליון דולר מכרמל, TPI ואחרים. סיבו הוקמה ע"י האחים ליאור ולירן עקביא בשנת 2012 .

מספר הולך וגדל של יצרנים מחברים את מוצריהם לאינטרנט של הדברים (IoT) בכדי לזכות ביתרון בשווקים תחרותיים ולספק לצרכנים מוצרים טובים יותר. כיום, תהליך הפיתוח של מוצר חכם הנו מורכב, יקר ומסוכן. האתגרים בפיתוח נובעים, בין היתר, מהצורך להעסיק צוות גדול ומבוזר שעובד במקביל במספר סביבות עבודה טכנולוגיות, וכן מהצורך להטמיע תהליכים חדשים של אפיון ועיצוב מוצר. מורכבות זו מרתיעה יצרנים מלהיכנס לתהליך פיתוח של מוצר חכם. שיתוף הפעולה בין IBM וסיבו מפשטת את מורכבות הייצור, ומספקת כלים שמאיצים ומפשטים את תהליך הפיתוח.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות