אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
ביקורת בדירקטוריון קק"ל על מינוי בן עמי למנכ"ל: "התהליך מזוהם"

ביקורת בדירקטוריון קק"ל על מינוי בן עמי למנכ"ל: "התהליך מזוהם"

דו"ח המבקר בנושא רשות האוכלוסין צפוי להתפרסם במאי, ובו ביקורת חמורה על תפקוד הרשות בתקופה שבה אמנון בן עמי עמד בראשה. חבר דירקטוריון: "עטר סגר דיל מראש על בן עמי וכך זה נראה"

26.02.2017, 13:25 | שחר אילן

מינוי מנכ"ל לקק"ל נתקל בקשיים. דו"ח של מבקר המדינה בנושא רשות האוכלוסין, עלול לעכב את מינוי מנכ"ל הרשות לשעבר אמנון בן עמי לתפקיד מנכ"ל קק"ל. בן עמי, שמכהן היום כראש הוועדה הקרואה תל מונד, הוא המועמד המועדף על יו"ר קק"ל דני עטר. בשבוע שעבר נראה היה שנסללה הדרך למינוי, אחרי שבלחץ עטר הסיר המנכ"ל בפועל של קק"ל אלכס חפץ את מועמדותו. ועדת האיתור של קק"ל היתה אמורה להתכנס הבוקר (א'), אבל ישיבתה בוטלה.

מדובר בפרק רשות האוכלוסין בדו"ח השנתי של מבקר המדינה שמצפוי להתפרסם במאי. בדו"ח ביקורת חמורה על תפקוד הרשות בתקופה שבה בן עמי עמד בראשה. חברת הדירקטוריון נעמה שולץ הוציאה הבוקר מייל לחברי הדירקטוריון בו שאלה האם חברי ועדת האיתור היו מודעים לדו"ח, שאלה שהתשובה לה ככל הידוע שלילית.

יו"ר קק"ל דני עטר, צילום: עמית שעל יו"ר קק"ל דני עטר | צילום: עמית שעל יו"ר קק"ל דני עטר, צילום: עמית שעל

העובדה שהיום ב-14:30 צפויה להתכנס ישיבת דריקטוריון של קק"ל במרכז פרס, מסבכת עוד יותר את דני עטר. חבר דירקטוריון אמר ש"אני מצפה לקבל תשובות. תהליך המינוי של בן עמי היה קצת מזוהם. אם הוא לא היה מזוהם, היתה פחות ביקורת. עטר סגר דיל מראש על בן עמי וכך זה נראה. הוא לא הסכים להעלות לשלב הסופי יותר משני מועמדים ואז שכנע את חפץ להסיר את מועמדותו".

את תגובת עטר לא ניתן היה לקבל.

תגיות

6 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

5.
השורש מעוות
בן עמי- עוד נצר "תפראת" לשושלת דנקנר שעיברת את שמו. תקראו תקראו בהיסטוריה איזה אגודות הוקמו כדי לספסר באדמות עוד מלפני קום המדינה ולאחר קום המדינה. שיטת הבזיזה החלה עוד 70 שנים אחורה. מיהי אגודת בני בנימין? מיהי אגודת הנוטע?? מיהי הימנותא??? אלו היו "החכמולוגים" שספסרו פעם, והם שולטים גם היום. חבל שלא עושים כתבות עומק ותחקירים לאן התפתחו קרוביהם ובאיזה תפקידי מפתח עם יושבים היום.
מהיכן הכל התחיל?  |  26.02.17
לכל התגובות