אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
קדילאק בניחוח ניו יורקי: ה-CT6 הגיעה לישראל צילום: יצרן

קדילאק בניחוח ניו יורקי: ה-CT6 הגיעה לישראל

UMI יבואנית קדילק השיקה את דגם היוקרה הבכיר של היצרנית האמריקאית שמסמל את האסטרטגיה שאומצה מאז עבר מטה החברה מדטרויט לתפוח הגדול

27.02.2017, 17:31 | תומר הדר

UMI, יבואנית קדילאק משיקה היום את קדילאק CT6 – דגם היוקרה הבכיר של היצרנית האמריקאית. ה-CT6, שעשויה בחלקה הגדול מאלומיניום מצוידת במנוע בעל שש בוכנות בנפח 3.6 ליטרים המפיק 335 כוחות סוס ו-37.6 קג"מ אשר עוברים אל ארבעת הגלגלים באמצעות תיבת הילוכים אוטומטית בעלת שמונה מהירויות.

קראו עוד בכלכליסט

ה-CT6 תשווק בישראל ברמת אבזור בודדה: LUXURY המצוידת בשמונה כריות אוויר, מערכות התראה על סטיה מנתיב המסוגלות להחזיר את הרכב לנתיב הנסיעה בשעת סכנה, מסך פנימי בקוטר 10.2 אינץ', מערכת שמע בעלת עשרה רמקולים, ריפודי עור, התנעה מרחוק ועוד פונקציות רבות. מחיר ה-CT6 הוא 550 אלף שקל.

ה-CT6 מהווה עבור קדילאק מכונית המסמלת כיוון חדש מבחינת אסטרטגיית החשיבה והמיצוב של החברה: בשנה שעברה התקבלה בקדילאק החלטה להעתיק את מטה קדילאק מדטרויט למנהטן, ניו יורק. במסגרת המהלך הוחלפו רוב חברי הנהלת קדילאק בצוות חדש המזוהה עם ניו יורק מבחינה רעיונית. המעבר לניו יורק מהווה חלק ראשון בתכנית רב שנתית שיזמה קדילאק הכוללת השקעה בהיקף של כ-12 מיליארד דולר שתיושם בין היתר בקליטת עובדים והצגה של שמונה דגמים חדשים עד שנת 2020. עוד הודיעה היום UMI על הקמת חטיבת יוקרה שתאגד את פרארי, מזראטי וקדילאק. UMI מחזיקה כיום בחלק מ"אוטו איטליה" – יבונית פרארי ומזראטי, ביחד עם סוכנות מכוניות לים התיכון – יבואנית פיאט. החטיבה, שתנוהל על ידי אור קליין תעסוק בשיווק ומכירה של רכבי היוקרה של הקבוצה.

קדילאק CT6 , צילום: יצרן קדילאק CT6 | צילום: יצרן קדילאק CT6 , צילום: יצרן

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות