אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
"חלש", "קטן", "בעל גישה גרועה" - הווייד רסיבר עם השכר הכי גבוה בכל הזמנים צילום: רויטרס

"חלש", "קטן", "בעל גישה גרועה" - הווייד רסיבר עם השכר הכי גבוה בכל הזמנים

אנטוניו בראון חתם השבוע על חוזה ל-5 שנים עם פיטסבורג סטילרס, שהפך אותו לשחקן הוויד רסיבר המרוויח ביותר ב-NFL. הישג לא רע עבור מישהו שנבחר בסיבוב השישי של הדראפט

02.03.2017, 09:56 | שירות כלכליסט

אנטוניו בראון חתם ביום שני על חוזה לחמש שנים עם פיטסבורג סטילרס, שהפך אותו לשחקן הוויד רסיבר (wide receiver) המרוויח ביותר ב-NFL. הישג לא רע עבור מישהו שנבחר בסיבוב השישי של הדראפט.

קראו עוד בכלכליסט

על פי דיווח ב-NFL נטוורק, שווי החוזה עומד על מעל 15 מיליון דולר בשנה, והוא כולל מענק חתימה של 19 מיליון דולר. החוזה ל-4 שנים., צילום: רויטרס על פי דיווח ב-NFL נטוורק, שווי החוזה עומד על מעל 15 מיליון דולר בשנה, והוא כולל מענק חתימה של 19 מיליון דולר. החוזה ל-4 שנים. | צילום: רויטרס על פי דיווח ב-NFL נטוורק, שווי החוזה עומד על מעל 15 מיליון דולר בשנה, והוא כולל מענק חתימה של 19 מיליון דולר. החוזה ל-4 שנים., צילום: רויטרס

על פי דיווח ב-NFL נטוורק, שווי החוזה עומד על מעל 15 מיליון דולר בשנה, והוא כולל מענק חתימה של 19 מיליון דולר. החוזה ל-4 שנים.

בכל מקרה עתידו של בראון לא היה בספק. נותרה לו עוד שנה בחוזה הקודם שלו, שהכניס לו מעט יותר מ-13.6 מיליון דולר השנה. בנוסף, בראון והסטילרס שניהם היו מעוניינים בהמשך מערכת היחסים.

בראון (28) נבחר כאמור בסיבוב השישי של הדראפט. והוא לא שכח את שעבר. באותו היום בו חתם על הארכת החוזה, הלך וחיפש בארכיונים דו"ח לא מחמיא של אחד מהסקאוטים.

הדו"ח העביר ביקורת על מסלול הריצה, הגודל, החוזק והגישה שלו. בראון נפגע במיוחד מההערה על "היעדר חוזק פונקציונאלי ויתקשה ליצור הפרדה מול המגן".

קל בדיעבד לצחוק על חוסר הדיוק של ההערכה. בארבע השנים האחרונות ממוצע התפיסות של בראון היה אחד מהטובים בליגה. אולם הוא נבחר רק במקום ה-195, כך שכנראה סקאוטים רבים הסכימו עם ההערכה הזו שלו.

על אף ההצלחה שהשיג, הוא עדיין לא שכח את הבחירה המאוחרת בו, ייתכן וזה נתן לו מוטיבציה להצליח כשחקן.

 

יש לא מעט ספורטאים אמריקאים שלא הרשימו במיוחד בתקופת הקולג ונבחרו במקום נמוך בדראפט. בראשם, טום בריידי, הקוורטרבק הגדול בכל הזמנים, שנבחר במקום ה-199 בדראפט. גם איזייה תומאס, כוכב בוסטון סלטיקס, נבחר אחרון בדראפט ה-NBA וכיום מדבר על כך שזה מקור למוטיבציה עבורו. אמנם סטפן קארי מגולדן סטייט ווריירס לא נבחר נמוך מדי בדראפט אך הסקאוטים אמרו עליו שהוא בוחר זריקות רעות, שהוא אינו רכז אמיתי ושאינו יכול לשמור.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות