אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
PMI הישראלית תייצר ותפיץ גלובלית מרצ'נדייז לסרט החדש של סוני "אימוג'י"

PMI הישראלית תייצר ותפיץ גלובלית מרצ'נדייז לסרט החדש של סוני "אימוג'י"

החברה שבבעלות איש העסקים בועז דקל חתמה על הסכם זכיינות עם אולפני סוני פיקצ'רס הבינלאומיים לייצור והפצה של מוצרי המרצ'נדייז ותשקיע 3 מיליון שקל בייצור בובות, צעצועים, חותמות ומוצרי חזרה לבית הספר ממותגים

06.03.2017, 08:15 | אורנה יפת
חברת PMI שבבעלות איש העסקים בועז דקל חתמה על הסכם זכיינות עם אולפני סוני פיקצ'רס הבינלאומיים לייצור והפצה של מוצרי המרצ'נדייז של דמויות אימוג'י שיככבו בסרט "אימוג'י" שמפיקה סוני. PMI תשקיע 3 מיליון שקל בייצור בובות, צעצועים, חותמות ומוצרי חזרה לבית הספר הממותגים בדמויות האימוג'י שבסרט. לפי ההערכות, בחודשים הקרובים יסתכמו ההזמנות של של דמויות אימוג'י בעולם בכ־40 מיליון שקל.

קראו עוד בכלכליסט

דמויות אימוג דמויות אימוג'י שמקדמות את הסרט החדש דמויות אימוג

PMI, בעלת המותג אימוג'י הקלאסי, משווקת אותו בשנתיים האחרונות בעולם. "לא בכל יום חברה הוליוודית בסדר גודל כזה חותמת הסכם הפצה עם חברה ישראלית שתפיץ את המוצרים ברחבי העולם", מסר דקל. "נהיה פרוסים ביותר מ־100 מדינות ונישען על הפלטפורמה של המפיצים שלנו בעולם שמפיצים עבורנו את מוצרי אימוג'י הקלאסיים. כעת הם יפיצו גם את הדמויות של הסרט שהן שונות מליין האימוג'יז של הסמארטפון, והן דמויות שהונפשו. על התשתית הזו נפיץ את ליין הצעצועים החדש של הסרט".

לפי ההערכות, ההשקעה של אולפני סוני בסרט תגיע ל־100 מיליון דולר. הסרט יצא לאקרנים ברחבי העולם באוגוסט 2017 וליין האקססורייז ישווק החל מחודש מאי הקרוב.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות