אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
סוונסי הפסידה 14.6 מיליון ליש"ט בעונה שעברה צילום: רויטרס

סוונסי הפסידה 14.6 מיליון ליש"ט בעונה שעברה

ההפסד של המועדון מדרום ווילס הוא לעומת רווח של 1.7 מיליון ליש"ט בתקופה המקבילה שנה קודם לכן. ההכנסות עמדו על 97.2 מיליון ליש"ט, ירידה מ-103.9 מיליון ליש"ט שנה קודם

07.03.2017, 15:27 | שירות כלכליסט
סוונסי סיטי הצטרפה לקבוצות הפרמיירליג שדיווחו על ירידה בתוצאות הפיננסיות. המועדון מדרום ווילס שהציג ביצועים מכובדים במגרש תחת המאמן החדש פול קלמנט, דיווח על הפסד לפני מס של 14.6 מיליון ליש"ט עבור השנה התקציבית שהסתיימה ביולי.

קראו עוד בכלכליסט

שחקני סוונסי. סוונסי סיטי הצטרפה לקבוצות הפרמיירליג שדיווחו על ירידה בתוצאות הפיננסיות. המועדון מדרום ווילס שהציג ביצועים מכובדים במגרש תחת המאמן החדש פול קלמנט, דיווח על הפסד לפני מס של 14.6 מיליון ליש"ט עבור השנה התקציבית שהסתיימה ביולי., צילום: רויטרס שחקני סוונסי. סוונסי סיטי הצטרפה לקבוצות הפרמיירליג שדיווחו על ירידה בתוצאות הפיננסיות. המועדון מדרום ווילס שהציג ביצועים מכובדים במגרש תחת המאמן החדש פול קלמנט, דיווח על הפסד לפני מס של 14.6 מיליון ליש"ט עבור השנה התקציבית שהסתיימה ביולי. | צילום: רויטרס שחקני סוונסי. סוונסי סיטי הצטרפה לקבוצות הפרמיירליג שדיווחו על ירידה בתוצאות הפיננסיות. המועדון מדרום ווילס שהציג ביצועים מכובדים במגרש תחת המאמן החדש פול קלמנט, דיווח על הפסד לפני מס של 14.6 מיליון ליש"ט עבור השנה התקציבית שהסתיימה ביולי., צילום: רויטרס

ההפסד הוא לעומת רווח של 1.7 מיליון ליש"ט בתקופה המקבילה שנה קודם לכן, שנמשכה 14 חודשים בשל שינוי במועד סיום השנה הפיננסית. ההכנסות עמדו על 97.2 מיליון ליש"ט, ירידה מ-103.9 מיליון ליש"ט שנה לפני כן.

הקבוצה זיהתה שבעה "גורמים מרכזיים" להפסד. הגורמים הללו כוללים את העלות של שינוי בהנהלה, במסגרתו הוחלף גארי מונק, שנהנה כעת מהצלחה בצ'מפיונשיפ עם לידס, על ידי האיטלקי פרנצסקו גוידולין, שבעצמו עזב מאז.

גורמים נוספים כוללים השקעה במתקנים, סיום נמוך יותר בפרמיירליג, הגדלת הסגל וירידה במספר וברווח ממכירת שחקנים.

ההעברה של ג'ונג'ו שלבי לניוקאסל היא הרכיב העיקרי ברווח של 6.1 מיליון ליש"ט שנרשם ממכירת שחקנים. בתקופה המקבילה שנה שעברה, מכירות שחקנים הסתכמו ברווח של 18.7 מיליון ליש"ט.

ההוצאות התפעוליות עמדו על 117.5 מיליון ליש"ט לעומת 120.8 מיליון ליש"ט ב-14 החודשים לפני כן.

יו"ר הקבוצה יו ג'נקינס אמר כי הם "ימשיכו לעבוד קשה כדי למצוא את האיזון הנכון בין צמיחה, הצלחה על מגרש הכדורגל והתנהלות פיננסית יציבה". הוא הוסיף כי ניהול פיננסי יציב נותר משימה "מהותית".

עם זאת, המועדון הכיר ב"חשיבות של השקעה מתמשכת בתשתיות ובסגל, כפי שהדגמנו בחלון ההעברות של ינואר עם הרכישה של מרטין אולסון, ג'ורדן איוו, לוסיאנו נארסינג וטום קרול".
שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות