אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
חברת ניכיון הצ'קים שוהם ביזנס הגיעה לרווח נקי של מיליון שקל ברבעון הרביעי צילום: עמית מגל

חברת ניכיון הצ'קים שוהם ביזנס הגיעה לרווח נקי של מיליון שקל ברבעון הרביעי

במהלך הרבעון הרביעי של 2016 רשמה החברה הכנסות מימון של 2.6 מיליון שקל, לעומת 1.3 מיליון שקל ברבעון השלישי של אותה שנה - הרבעון הראשון של פעילות מלאה

08.03.2017, 15:53 | גיל קליאן

שוהם ביזנס, חברת ניכיון הצ'קים של אלי נידם, דיווחה אתמול (ג') על תוצאותיה הכספיות. החברה החלה לפעול בשוק האשראי החוץ בנקאי במהלך 2016, כאשר הרבעון השלישי של 2016 היה הרבעון המלא הראשון של פעילות החברה. החברה קיבלה רישיון לניכוי צ'קים בסוף 2015, והקימה את פעילותה מתוך השלד הבורסאי של קלע השקעות - לשעבר של אמיר ברמלי.

קראו עוד בכלכליסט

במהלך הרבעון הרביעי של 2016 רשמה החברה הכנסות מימון של 2.6 מיליון שקל, לעומת 1.3 מיליון שקל ברבעון השלישי של אותה שנה. הרווח הנקי ברבעון הרביעי של 2016 הסתכם בסך של 1.06 מיליון שקל, לעומת 355 אלף שקל ברבעון השלישי.

אלי כהן, מנכ"ל שוהם ביזנס: "בשנה הקודמת קיבלנו את כל האישורים הנדרשים מהרשויות והקמנו את המעטפת העיסקית הנדרשת למימוש האסטרטגיה שלנו תוך שאנו מניחים את התשתית לצמיחה מהירה בהיקפי הפעילות של שוהם. האסטרטגיה העיסקית שלנו הינה לבסס את מעמדנו בתחום, תוך הרחבת בסיס הלקוחות, עם מתן דגש מיוחד לתקינות קליטת הלקוחות ושמירה על איכותם".

כהן החל לכהן כמנכ"ל החברה בתחילת ספטמבר 2016, והוא מקבל מהחברה שכר חודשי של 30 אלף שקל (ברוטו), לא כולל בונוסים המותנים בשיקול דעתו של הדירקטוריון וביצועיה הפיננסיים של החברה.

צ צ'קים | צילום: עמית מגל צ

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות