אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
חיקוי סנאפצ'ט מגיע גם לפייסבוק מסנג'ר צילום: יחצ

חיקוי סנאפצ'ט מגיע גם לפייסבוק מסנג'ר

לאחר שחיקויים לפיצ'רים של סנאפצ'ט הופיעו לאחרונה באינסטגרם ובווטסאפ, פייסבוק משיקה תכונות דומות גם באפליקציית המסנג'ר שיקראו Messenger Day

09.03.2017, 17:56 | עומר כביר

פייסבוק ממשיכה במתקפה על סנאפ, החברה האם של סנאפצ'ט, ומשיקה חיקוי לתכונת Stories של אפליקציית המסרים הזמניים בפייסבוק מסנג'ר.

קראו עוד בכלכליסט

מאז החלה סנאפ להיערך להנפקה שלה, לפני כשנה, עושה פייסבוק מאמצים ניכרים על מנת להצר את צעדיה ולפגוע בייחודיות של סנאפצ'ט. המאמצים הבולטים ביותר התבלטו בחיקוי תכונת Stories. בנובמבר הציגה אפליקציית שיתוף התמונות של פייסבוק, אינסטגרם, חיקוי לתכונה זו, וימים לא רבים לפני ההנפקה הצרפה אליה גם אפליקציית המסרים המידיים שלה, ווטסאפ.

Messenger Day , צילום: יחצ Messenger Day | צילום: יחצ Messenger Day , צילום: יחצ

כעת, מצטרפת למתקפה גם אפליקציית המסרים המידיים השנייה שלה, פייסבוק מסנג'ר. לפי הודעה שפרסמה החברה החיקוי, שמכונה Messenger Day, פועל בהתאם לתכונה המקורית ומאפשר למשתמשים לצרף אפקטים וסטיקרים לאוסף של סרטונים או תמונות על מנת לספר סיפור שיהיה זמין במשך 24 שעות.

על מנת להשתמש בתכונה החדשה, יש לוודא שאפליקציית פייסבוק מסנג'ר מעודכנת לגרסה האחרונה, ואז ללחוץ על אייקון המצלמה, ולצלם תמונה או וידיאו. אחרי הצילום, אפשר ללחוץ על אייקון הסמיילי בפינה הימנית עליונה כדי להוסיף אפקטים וסטיקרים, ללחוץ על אייקון Aa כדי להוסיף טקסט, או על אייקון הקו המפותל כדי להוסיף שרטוט. לחיצה על אייקון החץ בפינה הימנית תחתונה תאפשר לשלוח את התוצר לאדם או לקבוצת משתמשים, או להוסיף אותו ל-Day של המשתמש, שמרכז כמה תוצרים כאלו ביחד. גם את ה-Day אפשר לחלוק עם מכרים.

התכונה החדשה מושקת היום בארה"ב ב-iOS ובאנדרואיד, ובתוך שבוע עתידה להגיע לשאר העולם, כולל לישראל.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות