אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
חברת לואי ויטון תובעת ארבעה זייפני תיקים בסכום של 400 אלף שקל

חברת לואי ויטון תובעת ארבעה זייפני תיקים בסכום של 400 אלף שקל

הנתבעים הם בעלי "אלי מותגים", בעלי "נעלי לורן", רמי מזרחי המפעיל דוכנים בשוק "אשדוד ים" ומירב לוי המפעילה חנויות בצפון הארץ. בחלק מהמקרים מדובר במפרים סדרתיים שזו אינה הפעם הראשונה שהמשטרה פושטת על בתי העסק שלהם

27.03.2017, 13:33 | נעמי צורף
חברת לואי ויטון תובעת ארבעה זייפני תיקים, ביניהם "אלי מותגים" הנחשב מוכר ומשווק תיקים למפורסמים. התביעה, על סך 400 אלף שקל, הוגשה בסוף השבוע שעבר לבית המשפט המחוזי בתל-אביב על ידי עוה"ד ליעד וטשטיין ואופיר לבנת, המייצגים את החברה בארץ.

הנתבעים הם אלי אברהם המוכר כבעלי "אלי מותגים", רמי מזרחי המפעיל דוכנים בשוק "אשדוד ים" ובשוק רמלה לוד, אבנר פיימן הבעלים של "נעלי לורן" ומירב לוי המפעילה חנויות בצפון הארץ.

תיקים של לואי ויטון תיקים של לואי ויטון תיקים של לואי ויטון

לואי ויטון היא אחת מחברות האופנה המובילות והמוכרות בעולם של תיקים, מזוודות, ארנקים, מוצרי הנעלה והלבשה. החברה משווקת את מוצריה תחת סימני מסחר מוכרים וכן תחת דוגמאות המזוהות איתה כמו "דגומת הפרחים" ו"דוגמת הריבועים". "סימני המסחר של התובעת הם אולי המותג הנחשק ביותר בתחום האופנה", נכתב בכתב התביעה.

על פי כתב התביעה, החברה פועלת בשיתוף פעולה הדוק עם יחידת הקניין הרוחני של המשטרה. לאחרונה, בעקבות פעילות של היחידה, נחשפו כמה סוחרים העוסקים ביבוא, שיווק והפצה של מוצרי לואי ויטון מזוייפים. בחלק מהמקרים מדובר במפרים סדרתיים שזו אינה הפעם הראשונה שהמשטרה פושטת על בתי העסק שלהם. "החברה משקיעה מאמצים ומשאבים רבים ברחבי העולם ובישראל על מנת להיאבק בשיווק מוצרים מזויפים הנושאים את סימני המסחר שלה. מדובר במאבק גלובלי וחוצה יבשות", נכתב.

בין השאר, במסגרת התביעה התבקש בית המשפט להורות לנתבעים להעביר ללואי ויטון את כל מלאי המוצרים המזויפים המצוי בידם וכן להעביר דו"ח מפורט בצירוף תצהיר ובאישור רו"ח בו יפורטו כמויות המוצרים המזויפים שיובאו או נמכרו על ידם, הסכומים אשר התקבלו עבורם, מועדי המכירה וזהות הרוכשים.

בתביעה נכתב כי סכום התביעה, עומד על סך של 400 אלף שקל אך לואי ויטון שומרת לעצמה את הזכות לתקן אותו על פי המידע שימסר לה מהנתבעים או על פי מכפלת סכום הפיצוי במספר הפרות זכות הקניין שבוצעו.

תגיות