אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
עוד מותג ספורט מגיע לארץ: המשביר תפתח חנויות של INTERSPORT

עוד מותג ספורט מגיע לארץ: המשביר תפתח חנויות של INTERSPORT

חנות ראשונה תפתח ברבעון הראשון של 2018, ובחברה מעריכים כי בשלב הראשון ייפתחו חמש חנויות עצמאיות ו-30 נקודות מכירה במתכונת של חנות בתוך חנות

28.03.2017, 10:55 | אורנה יפת

אחרי פוטלוקר שפתחה חנויות ראשונות בישראל ודקטלון שתפתח בקרוב, עוד רשת ספורט בינלאומית נכנסת לארץ. קבוצת המשביר 365 חתמה על הסכם לשיווק המותג אינטרספורט. הסכם ההתקשרות בין המשביר לבין חברת IIC-INTERSPORT International Corporation GmbH (אינטרספורט), מעניק למשביר רישיון בלעדי בישראל לשימוש במותג הדגל אינטרספורט.

המשביר תפתח בישראל חנויות עצמאיות לממכר מוצרי ומותגי ספורט תחת השם INTERSPORT. בהתאם להוראות ההסכם, המשביר בתי כלבו תקים ותפעיל, בעצמה או באמצעות מפעילי משנה מטעמה את רשת החנויות העצמאית. במקביל, תפרוס אותן כחנות בתוך חנות תחת המותג אינטרספורט, בתוך מחלקות הספורט של בתי הכלבו. ההסכם כולל גם זכות למשביר לרכוש מותגי ספורט בינלאומיים מקצועיים כגון נייקי, אדידס, סאקוני ואחרים, באמצעות חברת אינטרספורט. הרשת תרכוש את המוצרים מספקי אינטרספורט המורשים בהתאם להסכם ותציע אותם למכירה קמעונאית בחנויות הרשת בישראל ובסניפי רשת המשביר לצרכן.

חנות ראשונה למותג תפתח בישראל ברבעון הראשון לשנת 2018, ובחברה מעריכים כי בשלב הראשון ייפתחו חמש חנויות עצמאיות ו-30 נקודות מכירה במתכונת של חנות בתוך חנות.

אינטר ספורט אינטר ספורט אינטר ספורט

ההסכם בין הצדדים נחתם לעשר שנים ויתחדש כל פעם לחמש שנים נוספות. INTERSPORT International Corporation GmbH נוסדה בשבדיה ומשרדיה ממוקמים בשוויץ. היא מנהלת את מותג הספורט הקמעונאי איניטרספורט באמצעות כ- 5,400 חנויות בכ-43 מדינות בכל רחבי העולם. גודלן של החנויות 500-1,000 מ"ר. מחזור המכירות השנתי של המותג עמד בשנת 2015 על למעלה מ- 11 מיליארד יורו.

תגיות