אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
מנרב תקים מעונות סטודנטים בבינתחומי בהרצליה תמורת 176 מיליון שקל צילום: עמית שעל

מנרב תקים מעונות סטודנטים בבינתחומי בהרצליה תמורת 176 מיליון שקל

חברת הנדל"ן בשליטתו של אברהם קוזניצקי גברה במרכז על חברת דניה סיבוס, זרוע הבנייה והתשתיות של אפריקה ישראל; מנרב תקים 750 יחידות דיור שיבנו בשלושה מבנים בני 13 קומות כל אחד, על שטח כולל של כ- 29 אלף מ"ר

28.03.2017, 15:16 | אמיר רוזנבאום

חברת מנרב גברה בימים אלו על חברת דניה סיבוס, זרוע הבנייה והתשתיות של אפריקה ישראל, במרכז להקמת מעונות הסטודנטים של המרכז הבינתחומי בהרצליה בהיקף כולל של כ-176 מיליון שקל.

קראו עוד בכלכליסט

חברת הנדל"ן בבעלותו של אברהם קוזניצקי תקים 750 יחידות דיור שיבנו בשלושה מבנים בני 13 קומות כל אחד, על שטח כולל של כ- 29 אלף מ"ר. לפי הערכות החברה, משך ביצוע העבודות להקמת המבנה הראשון והשני הינו כ-18 חודשים, ומשך הביצוע עבור המבנה השלישי הינו כ-18 חודשים גם כן, אך הקמתו תחל לפי דרישה עתידית של המכללה.

פיני דקל, מנכ"ל מנרב אחזקות: "אנו שמחים על הזכייה בפרויקט חשוב זה. בימים אלה החברה מתמודדת על מספר פרויקטים משמעותיים, המתאימים למדיניות החברה להתמודד בפרויקטים בהם יש לחברה יתרון יחסי במטרה להמשיך ולצמוח".

בתחילת החודש מנרב השלימה את הנפקת החברה הבת, מנרב פרויקטים, בבורסת תל אביב. החברה הבת גייסה בשלב המוסדי 118 מיליון שקל ובשלב הציבורי אמש 14 מיליון שקל נוספים - 132 מיליון שקל סך הכול. שווי החברה בהנפקה נקבע על 335 מיליון שקל לפני הכסף, קצת פחות ממה שקיווה בעל השליטה אברהם קוזינקצי לקבל. מאז הונפקה החברה, מנייתה איבדה כ-7.2% מערכה.

אברהם קוזניצקי , צילום: עמית שעל אברהם קוזניצקי | צילום: עמית שעל אברהם קוזניצקי , צילום: עמית שעל

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות