אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
טאצ'דאון לאמזון: חתמה עם ה-NFL על שידור 10 משחקים ב-50 מיליון דולר צילום: רויטרס

טאצ'דאון לאמזון: חתמה עם ה-NFL על שידור 10 משחקים ב-50 מיליון דולר

עד כה טוויטר שימשה כפלטפורמה העיקרית עליה שידרה ה-NFL משחקים בסטרימינג. אמזון זכתה בהסכם החדש לאחר מלחמת מחירים מול פייסבוק, גוגל וטוויטר

05.04.2017, 16:58 | עומר כביר

להתראות טוויטר, שלום אמזון: ענקית הסחר המקוון חתמה על ה-NFL על הסכם לשידור בסטרימינג של 10 משחקי פוטבול. לפי דיווחים של הוול סטריט ג'ורנל והניו טיימס, שווי ההסכם עומד על 50 מיליון דולר.

קראו עוד בכלכליסט

מדובר בסכום גדול פי 5 לעומת ההסכם שעליו חתמו טוויטר וה-NFL בשננה שעברה, ושמעיד על התחממות תחום שידורי הספורט בסטרימינג. אמזון זכתה בהסכם אחרי מלחמת מחירים בה השתתפו גם טוויטר, גוגל ופייסבוק.

טוויטר לא הצליחה להתמודד עם מלחמת המחירים מול אמזון, צילום: טוויטר טוויטר לא הצליחה להתמודד עם מלחמת המחירים מול אמזון | צילום: טוויטר טוויטר לא הצליחה להתמודד עם מלחמת המחירים מול אמזון, צילום: טוויטר

בניגוד לטוויטר, ששידרה את המשחקים בחינם ורשמה הכנסות מהצגת פרסומות, אמזון תאפשר צפייה במשחקים רק ל-60 מיליון מנויי שירות אמזון פריים, שעלותו 99 דולר בשנה. בארה"ב, המשחקים ישודרו במקביל גם בטלוויזיה, ברשתות CBC ו-NBC.

"אנחנו פועלים על מנת להביא ללקוחות שלנו את מה שהם רוצים לראות, ומנויי פריים רוצים את ה-NFL", אמר סגן נשיא אמזון, ג'ף בלקבורן, לוול סטריט ג'ורנל. "הקהל הגדול שמייצרת ה-NFL גם יתן לאמזון פלטפורמה שיווקית לתכנים האחרים שלה".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות