אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
הממשלה אישרה את הסכם התעופה החדש עם איסלנד

הממשלה אישרה את הסכם התעופה החדש עם איסלנד

במסגרת ההסכם תוכל חברת הלואו קוסט האיסלנדית WOW להפעיל טיסות בין ישראל לאיסלנד - ומשם לארה"ב, כאשר עלותה טיסה תנוע סביב 500 דולר

09.04.2017, 13:28 | תומר הדר

הממשלה אישרה היום הסכם תעופה בין ישראל לאיסלנד. ההסכם אושר באמצעות נוהל חדש שיזם לאחרונה משרד התחבורה לאישור מהיר של הסכמי תעופה. מדובר בנוהל המאפשר ישום של הסכם תעופה תוך חודש מיום החתימה עליו, בניגוד לנוהל שהיה נהוג עד כה, במסגרתו ארך אישורו של הסכם תעופה כשנה.

קראו עוד בכלכליסט

במסגרת ההסכם תוכל חברת הלואו קוסט האיסלנדית WOW להפעיל טיסות בין ישראל לאיסלנד - ומשם לארה"ב, כאשר עלותה של טיסה תנוע סביב 500 דולר.

WOW עצמה טסה מרייקיאוויק לניו יורק, מיאמי, שיקאגו, בוסטון, וושינגטון וסאן פרנסיסקו, כמו גם למונטריאול וטורונטו. בתוך כך מודיע היום משרד התיירות על נתונים מעודדים של כניסות תיירים לישראל. לפי נתוני המשרד, במרץ 2017 נכנסו לישראל 293 אלף תיירים - עלייה של כ22% ביחס למרץ בשנה שעברה. בסך הכל, בשלושת חודשיה הראשונים של 2017 נכנסו לישראל 739 אלף תיירים - עליה של כ24% ביחס לתקופה המקבילה אשתקד. לפי משרד התיירות, ההכנסות למשק בזכות התיירים הסתכמו במעל ארבעה מיליארד שקלים.

מטוס של חברת WOW AIR האיסלנדית מטוס של חברת WOW AIR האיסלנדית מטוס של חברת WOW AIR האיסלנדית

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות15 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

14.
לא כולםצרכים לסבול בגלל הכשלונות של אלעל
על אל לא מסוגלת להתחרות בשוק התעופה בימינו בגלל ניהול כושל והתעללות רבת שנים בלקוחות. מנכלים כושלים שבורחים לאחר כמה שנים בלי לקחת אחריות. כלל ציבור הנוסעים הישראלי לא צריך לסבול בגלל שאליל לא יכולה להתחרות. שוק השמיים הפתוחים חייב להתחזק ולהכפיל את עצמו.
עמית  |  10.04.17
לכל התגובות