אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
נשיא מאסטרקרד אירופה מגיע לישראל לבחינת השקעות בחברות ישראליות צילום: תמר מצפי

נשיא מאסטרקרד אירופה מגיע לישראל לבחינת השקעות בחברות ישראליות

חוויאר פרז יגיע ביחד עם שורה של בכירים מענקית התשלומים על מנת לבחון סטארט-אפים ישראלים. אלה יהיו אחרי סבב A ועם טווח השקעה של לפחות 3 מיליון דולר

09.04.2017, 15:38 | מאיר אורבך

חוויאר פרז (Javier Perez) נשיא Mastercard אירופה, מגיע לביקור בישראל בכדי לבחון השקעות בחברות סטארט אפ מקומיות כך נודע ל"כלכליסט" היום (א'). במסגרת מפגש שמארגן עבור החברה מכון הייצוא, ייפגשו פרז ובכירים נוספים בחברה הכוללים את אנדרס המברגר, מנכ"ל Mastercard ישראל ומזרח אירופה, ג'ייסון ליין, סגן נשיא לפיתוח עסקי באירופה; וג'ורג' סימון נשיא, עם חברות סטארט-אפ ישראליות.

קראו עוד בכלכליסט

החברות נדרשות לעסוק בשלל תחומי התשלומים האלקטרוניים (Payments) וביניהם: פתרונות אבטחה Authentication, אבטחת ארנקים סלולריים, סייבר, מניעת הונאות בעסקאות תשלומי; העברות כספים בינ"ל, אמצעי תשלום אלטרנטיביים; פתרונות מסחר ושיפור חווית משתמש, פתרונות לקמעונאים, שיפור יחסי המרה, תכניות נאמנות, שיפור תהליכים עסקיים; תהליכי שירות לקוחות, בוטים המאפשרים תשלום בתיירות ובתחבורה פתרונות Financial Inclusion ו-IOT ובפרט במכשירים תומכי תשלום.

חוויאר פרז, צילום: תמר מצפי חוויאר פרז | צילום: תמר מצפי חוויאר פרז, צילום: תמר מצפי

חברות הסטארט-אפ שישתתפו במפגש עם נשיא מאסטרקרד יהיו בשלב סבב A עם טווח השקעה של עד כ-3 מיליון דולר, כ-5-12 עובדים ומשקיעים מתחום ההון סיכון. בנוסף, ישתתף פרז בתחרות הסטארט-אפ של החברה אשר תתקיים תוך כדי רכיבת אופניים. הסטארט-אפ הזוכה יוזמן על ידי Mastercard ללונדון להציג בתוכנית ה- Start Path בפני בכירים מהחברה וכ-50 חברות גדולות מהעולם הפועלות בתחומי הבנקאות והפיננסים.

Start Path הינה תוכנית גלובלית של Mastercard שנועדה לתמוך בחברות סטארט-אפ חדשניות בתחילת דרכן המפתחות את הדור הבא של פתרונות מסחריים. במסגרת תכנית ה-StartPath, רקמה Mastercard שיתופי פעולה עם מספר חברות סטארט-אפ ישראליות (ביניהן, VATBox, SuperSmart ו- PayKey) ופתחה בפניהן הזדמנות לשווקים בינלאומיים ולקוחות גלובליים.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות