אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
ניסים דג'לדטי יעמיד אשראי של 2 מיליון שקל לדולומיט שבשליטתו

ניסים דג'לדטי יעמיד אשראי של 2 מיליון שקל לדולומיט שבשליטתו

האשראי יועמד לחברה על פי צרכיה, בריבית של 3.41%. דג'לדטי יוכל להמיר את ההלוואה למניות של דולומיט, וזאת על פי מחיר מימוש של 85 אגורות למניה - גבוה ב-10.8% ממחיר המניה בבורסה

13.04.2017, 17:00 | גיל קליאן

דולומיט שבשליטת ניסים דג'לדטי דיווחה היום (ה') כי תקבל מסגרת אשראי של 2 מיליון שקל מדג'לדטי. האשראי יועמד לחברה על פי צרכיה, בריבית של 3.41%.

קראו עוד בכלכליסט

פרעון ההלוואה ייעשה בתשלום אחד, שנתיים מיום העמדת המסגרת - כלומר ב-9 באפריל 2019. דג'לדטי יוכל להמיר את ההלוואה למניות של דולומיט, וזאת על פי מחיר מימוש של 85 אגורות למניה. מחיר זה גבוה ב-10.8% ממחיר הסגירה של מניית דולומיט בתל אביב היום. הלוואה זו תבוא במקום הקצאת מניות פרטית שתכננה החברה לבצע מול דג'לדטי.

החברה ציינה כי היא זקוקה להלוואה על מנת להוציא לפועל את מהלך רכישת מניות הציבור בחברת צמיחה - כדי לקיים את תקנות חוק הריכוזיות, האוסרות על חברות ציבוריות להחזיק חברות נכדות ציבוריות, באמצעות חברה בת ציבורית (פירמידת שליטה).

לפני חודשיים וחצי הרשיעה שופטת בית המשפט השלום בתל אביב דנה אמיר את דג'לדטי ב-12 עבירות של השמטת הכנסות ושימוש בכלי מרמה, ערמה או תחבולה, ביחד עם חברות שהקים ובנפרד, במסגרת דוחותיו האישיים. דג'לדטי זוכה מעבירה של ניהול פנקסי חשבונות כוזבים. על פי כתב האישום, דג'לדטי העלים את הכנסותיו בסכום של יותר מ-40 מיליון שקל בחשבונות הבנק של החברות.

בנוסף, ביולי 2015 הורשע דג'לדטי בהשתלטות יחד עם שותפים על נכסיו של האוליגרך הרוסי אלכסיי זכרנקו שנעלם ברוסיה. לפני כשנה, הוא נידון ל-30 חודשי מאסר בפועל. אז, חילט בית המשפט המחוזי בתל אביב בצעד תקדימי רכוש במלוא שווי העבירות – 38.8 מיליון שקל.

ניסים דג ניסים דג'לדטי ניסים דג

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות