אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
אשטרום תעשיות תספק פולימרים אקריליים לקורנית דיגיטל

אשטרום תעשיות תספק פולימרים אקריליים לקורנית דיגיטל

היקף העסקה מוערך בכ-10 מיליון שקל. קורנית דיגיטל חתמה לאחרונה על הסכם לשיתוף פעולה עם אמזון בשוק ההלבשה המקוון, ותיעזר בפולימרים להדפסה דיגיטלית על טקסטיל

30.04.2017, 18:40 | אסנת ניר

חברת אשטרום תעשיות תספק פולימרים אקריליים לקורנית דיגיטל בהיקף של מיליוני דולרים. שיתוף הפעולה בין שתי החברות יתבצע באמצעות חברה-בת של אשטרום, בי.ג'י טכנולוגיות - חברה בשותפות עם קיבוץ בית גוברין - שמייצרת פולימרים לקורנית דיגיטל.

קראו עוד בכלכליסט

קורנית דיגיטל דיווחה רק לפני מספר חודשים על שיתוף פעולה עם אמזון בשוק ההלבשה המקוון בארה"ב. הפולימרים ישמשו את קורנית לתחום ההדפסה הדיגיטלית לתעשיית הטקסטיל. היקף ההסכם המדיוק אינו ידוע, אך ההערכות מדברות על למעלה מ-10 מיליון שקל.

"זוהי בהחלט גאווה להצלחת התעשייה ישראלית כחול לבן", מסר מנכ"ל אשטרום תעשיות, ירון גולדמן. "אני שמח מאוד שעלה בידינו לפתח ולייצר פתרון תפור במיוחד לצרכים של קורנית ובכך לתרום את חלקנו להצלחתה הגלובלית של חברה ישראלית". 

ירון גולדמן, מנכ"ל אשטרום תעשיות ירון גולדמן, מנכ"ל אשטרום תעשיות ירון גולדמן, מנכ"ל אשטרום תעשיות

אשטרום תעשיות הינה חברה בת של קבוצת אשטרום, שעוסקת בתחומי הקבלנות, התשתיות, הזכיינות, יזמות ונדל"ן מניב. אשטרום תעשיות עוסקת, באמצעות 9 חברות בנות, בייצור, שיווק ומכירה של חומרי גלם לתעשיית הבנייה.

אחת מחברות הבת היא כאמור בי.ג'י טכנולוגיות, שמתמחה בפיתוח, ייצור ושיווק של מוצרים משלימים וצבע לתעשיות שונות בארץ ובארה"ב, דרום אמריקה ומערב אירופה. השליטה בקבוצת אשטרום נמצאת בידי 5 משפחות (נוסבאום, גירון, משורר, רובין וליפשיץ), המחזיקות יחד בכ-59% ממניות הקבוצה.

"יכולותיה של בי.ג'י מספקות לקורנית פתרון מצוין למוצרים קיימים, שיתוף הפעולה הפורה מאפשר פיתוח של דורות עתידיים של מוצרי הדיו של קורנית", אמר גבי זליגסון, מנכ"ל קורנית דיגיטל. "בי.ג'י מספקת רכיב ייחודי עבור הדיו של קורנית שמפותח בהתאמה לאיכות ויציבות תהליכית. אני מאמין כי בי.ג'י, כספקית אסטרטגית של קורנית, תוסיף ותהנה מצמיחתה המתמשכת של קורנית דיגיטל, כמובילה בתחום ההדפסה על טקסטיל".

קורנית דיגיטל מראש העין עוסקת בתחום הדפוס הדיגיטלי על טקסטיל, הן בתחום המדפסות והן בתחום הדיו. החברה שהוקמה ב-2003 נסחרת בנאסד"ק ומונה כ-390 עובדים בארה"ב, אסיה, אירופה וישראל. קורנית הישראלית היא החברה הראשונה בעולם שפיתחה את הדיו הלבן לדפוס הדיגיטלי על טקסטיל, המאפשר הדפסה דיגיטלית גם על בגדים כהים והראשונה שהשתמשה בדפוס הדיגיטלי בשוק הטקסטיל. החברה נשלטת על ידי קרן ההשקעות פורטיסימו של יובל כהן.
שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות