אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
אוברסיז זכתה במכרז של אונר"א בהיקף של 46 מיליון שקל

אוברסיז זכתה במכרז של אונר"א בהיקף של 46 מיליון שקל

החברה תספק שירותים לוגיסטיים לסחורות של אונר"א המגיעות לנמל אשדוד ומיועדות לרצועת עזה; החוזה יהיה תקף עד לאפריל 2020

07.05.2017, 12:53 | ניר טל

חברת הלוגיסטיקה אוברסיז זכתה במכרז של אונר"א (UNRWA) למתן שירותים לוגיסטיים בהיקף מוערך של 46 מיליון שקל לפרק זמן בן 3 שנים, כך עולה מדיווח של החברה הבוקר. ע"פ הדיווח מדובר על שירותי שחרור, טיפול ואחסון סחורות של אונר"א המגיעות לנמל אשדוד ומיועדות לרצועת עזה והוא יהיה תקף עד לאפריל 2020.

קראו עוד בכלכליסט

מדובר על זכייה ראשונה מסוגה של אוברסיז בסדר גודל כזה מול אונר"א. אוברסיז, שנסחרת נכון להיום לפי שווי שוק של 431 מיליון שקל, נרשמה למסחר בחודש דצמבר האחרון ומאז מניית החברה רשמה עלייה של 10%. את שנת 2016 היא סיכמה ברווח נקי של 23 מיליון שקל למחזור הכנסות כולל של 280 מיליון שקל.

עיקר פעילותה של קבוצת אוברסיז, שבשליטה של קרן פימי (25.7%), גז זאבי (12.8%) וחברת צים (15.6%), היא במתן מעטפת שירותים לוגיסטיים שתחילתם בנמל ועד ללקוחות. שירותים אלו כוללים הפעלת מסופי מכולות ומטענים בפיקוח המכס ושירותי אחסנה לוגיסטית בעורף הנמל באשדוד, בחיפה ובסמוך לנתב"ג. במסגרת הדו"חות מדווחת החברה על שלושה תחומי פעילות: מכולות מלאות לאחסנה (FCL), מכולות לריקון (LCL), ענף שנחשב לתחרותי ביותר, ותחום השירותים הלוגיסטיים הכולל שינוע סחורות בין היתר. החוזה הנוכחי מיוחס ברובו לתחום המכולות המלאות לאחסנה של החברה.

מוטי גליק מנכ"ל אוברסיז מוטי גליק מנכ"ל אוברסיז מוטי גליק מנכ"ל אוברסיז

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות