אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
קבוצת הכדורגל האיטלקית אטאלנטה רכשה את האצטדיון בו היא משחקת ב-8.6 מיליון יורו צילום: איפי איי

קבוצת הכדורגל האיטלקית אטאלנטה רכשה את האצטדיון בו היא משחקת ב-8.6 מיליון יורו

קבוצת הכדורגל זכתה במכרז לאצטדיון אטלטי אזורי ד'איטליה, והיא מחזיקה כעת בכל הזכויות בו

14.05.2017, 14:19 | שירות כלכליסט

קבוצת הכדורגל האיטלקית אטאלנטה זכתה במכרז לאצטדיון אטלטי אזורי ד'איטליה (Stadio Atleti Azzurri d’Italia), והיא מחזיקה כעת בכל הזכויות לאצטדיון שלה.

קראו עוד בכלכליסט

 התנאי הזה כולל שיפוץ היציעים כדי להתאים את האצטדיון לתחרויות אירופיות החל מעונת 2018-19. בשל העובדה שהקבוצה העפילו לליגה האירופית, הם יאלצו לשחק את משחקי הבית שלהן בעונה הבאה באצטדיון מפאיי בסאסולו ., צילום: איפי איי התנאי הזה כולל שיפוץ היציעים כדי להתאים את האצטדיון לתחרויות אירופיות החל מעונת 2018-19. בשל העובדה שהקבוצה העפילו לליגה האירופית, הם יאלצו לשחק את משחקי הבית שלהן בעונה הבאה באצטדיון מפאיי בסאסולו . | צילום: איפי איי  התנאי הזה כולל שיפוץ היציעים כדי להתאים את האצטדיון לתחרויות אירופיות החל מעונת 2018-19. בשל העובדה שהקבוצה העפילו לליגה האירופית, הם יאלצו לשחק את משחקי הבית שלהן בעונה הבאה באצטדיון מפאיי בסאסולו ., צילום: איפי איי

שתי הצעות בלבד התקבלו בתהליך שנערך במעטפות סגורות, אחת מאטאלנטה והשנייה מקבוצת אלבינולפה מהסריה D. נשיא הקבוצה, אנטוניו פרקאסי הגיש הצעה שהייתה גבוהה ב-10% מהמחיר ההתחלתי, על סכום כולל של 8.6 מיליון יורו. ההצעה השנייה לא נחשבה כהולמת.

פירוש הדבר כי כעת לאטאלנטה יש שליטה מלאה על האצטדיון שלה, וכתנאי למכירה, הקבוצה תצטרף להבטיח את הפיתוח מחדש של האצטדיון הקיים והאזור המקיף אותו.

התנאי הזה כולל שיפוץ היציעים כדי להתאים את האצטדיון לתחרויות אירופיות החל מעונת 2018-19. בשל העובדה שהקבוצה העפילו לליגה האירופית, הם יאלצו לשחק את משחקי הבית שלהן בעונה הבאה באצטדיון מפאיי בסאסולו .

"האצטדיון אטלטי אזורי ד'איטליה הוא בבעלות אטאלנטה", נמסר בהצהרה הרשמית. "התוצאה של המכרז נרשמה הבוקר, כשוועדה של ברגמו פתחה את המעטפות שהתקבלו לפני השעה 12.30 בצבריים ביום שני שעבר.

"אטאלנטה העלו את המחיר ההתחלתי של 7.8 מיליון יורו, וזכו במתחם הספורט החשוב ביותר בעיר ברגמו עבור הסכום של 8.6 מיליון יורו. המועצה החליטה בחודשים האחרונים למכור את האצטדיון כדי להפוך אותו למודרני יותר. הזוכה במכרז מתחייבת בתוך שישה חודשים להתחיל בעבודות השיפוץ, שיימשכו עד 6 שנים".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות