אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
סילביו ברלוסקוני סירב לתפקיד במילאן צילום: איי אף פי

סילביו ברלוסקוני סירב לתפקיד במילאן

סילביו ברלוסקוני דחה את ההצעה לשמש כנשיא הכבוד של מילאן, זאת מכיוון שהתפקיד לא מאפשר לו להעניק עצות טקטיות למאמן, כך חשף אחיו

30.04.2017, 16:29 | שירות כלכליסט
סילביו ברלוסקוני דחה את ההצעה לשמש כנשיא הכבוד של מילאן, זאת מכיוון שהתפקיד לא מאפשר לו להעניק עצות טקטיות למאמן, כך חשף אחיו.

קראו עוד בכלכליסט

"ביקש שיהיה לו דיאלוג עם המאמן, שיוכל לספק רעיונות ועצות, אך נאמר לו שזה לא אפשרי. לכן הוא העדיף פרידה נקייה",, צילום: אימג "ביקש שיהיה לו דיאלוג עם המאמן, שיוכל לספק רעיונות ועצות, אך נאמר לו שזה לא אפשרי. לכן הוא העדיף פרידה נקייה", | צילום: אימג'בנק, Gettyimages "ביקש שיהיה לו דיאלוג עם המאמן, שיוכל לספק רעיונות ועצות, אך נאמר לו שזה לא אפשרי. לכן הוא העדיף פרידה נקייה",, צילום: אימג

המכירה של המועדון ליונגהונג לי סיימה את 31 שנות שליטתו בסן סירו, אף שהמכירה ארכה יותר זמן מהמתוכנן בעקבות שינוי בבעלות החברה הסינית ואיבוד מימון.

"אנחנו יודעים שהעסקה תיסגר בהקדם, אבל בפועל אף פעם אי אפשר להתכונן לרגע כזה, בטח לא אחרי 31 שנים", אמר האח, פאולו ברלוסקוני לעיתון לה גאזטה דלו ספורט.

"סילביו לא הרוס מהמצב, אין סיבה להגזים. הוא כן כואב. מילאן הייתה תמיד קשורה ללב, ולא רק עסק. זו היצירה שלו. בחודשים האחרונים, ראיתי בו גם את השכנוע שעליו למכור וגם את האכזבה מכך. ככל שהשכנוע הזה הלך והתחזק, כך גם האכזבה. לניתוח הלב שלו היה חלק משמעותי בכל זה, והוא שלח הודעת וידיאו שהוא מתכוון לבלות יותר זמן עם המשפחה שלו. מעל לכל כאב לו שהוא לא הצליח למכור את המועדון לאיש עסקים מקומי, אך אף אחד לא הגיש הצעה וזה חבל מאד. הרעיון הראשוני היה למכור אחזקת מיעוט, אבל מר בי היה הסוס הלא נכון להמר על הפרויקט התעשייתי היה תקף ומעניין, אבל סבל מהיעדר משקיעים. מעולם לא נתקלתי במטורף שמוכן להשקיע מאות מיליוני דולרים בלי פרויקט או ערבויות, אז אין סיבה לדאוג. לי איבד כמה שותפים לאורך הדרך בשל ההגבלות בסין. עכשיו שמילאן בידיו, הוא יכול להתנהל בצורה רגועה יותר ובלי ספק ימצא שותפים חדשים. אני אומר לאוהדים לא לדאוג, כי בניגוד לסילביו אצלו זה הכל עסקים, וזו ערובה. אחי דרש התחייבויות חוזיות להשקעה מכובדת. הנוכחות של קרן הגידור אליוט מרגיעה גם כן, אם תהיה בעיה הם מבטיחים למצוא פתרון. הדחיות היו סיטואציה מביכה הן לחברה שלנו, פינאינווסט והן לקונים. אך כעת נראה שהכביש פנוי לפנינו. לי מחויב להשקיע והצעד הטבעי הבא הוא הנפקה בבורסה בסין".

לפי אחיו, סילביו "ביקש שיהיה לו דיאלוג עם המאמן, שיוכל לספק רעיונות ועצות, אך נאמר לו שזה לא אפשרי. לכן הוא העדיף פרידה נקייה", הסביר פאולו. "היה לו חזון משותף עם פאביו קאפלו וקרלו אנצ'לוטי, משהו שבעשור האחרון לא ממש היה שם. לא ראיתי את אותה חיבה. היה כבוד רב לוינצ'נצו מונטלה, אך דעות שונות על התפקיד. מעל לכל על סוסו. הטענה שלו הייתה שהוא הנשיא שזכה ביותר תארים מכל אחד אחר, כך שאם הוא מציע משהו כדאי לפחות נסות את זה, ואז נראה מה קורה. הוא היה משאיר את כריסטיאן ברוקי (Cristian Brocchi) על הספסל, אך הסינים התנגדו. הוא רואה בו כמו בן. הוא היה גם קרוב מאד לאנטוניו קונטה, לפני שעבר לצ'לסי. ייקח עוד זמן עד שכולנו נבין שמילאן היא כבר לא חלק מהמשפחה שלנו".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות