אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
מה הלאה: עדכונים חמים מהרשת צילום: gosunstove.com

מה הלאה: עדכונים חמים מהרשת

אוסף תצלומים של בניינים בסין, סדרת נוריקו־סאן, הדור הבא, המשחק הדיגיטלי Yellow, המצלמה ההיברידית החדשה של פוג'י ועוד

01.06.2017, 09:54 | אחי רז

1. ארכיטקטורה: סין של מעלה

בחמש השנים האחרונות נדד האדריכל הבלגי כריס פרובוסט ברחבי סין, ותיעד את התקף הבולמיה ההתפתחותי של המדינה, בעיקר בבייג'ינג ושנגחאי. הוא התמקד במבנים החדשים, שרבים מהם תוכננו בידי כמה ממשרדי האדריכלים המובילים בעולם, והתוצאה היא אוסף תצלומים יפה שמציג את הבניינים האלה מזוויות לא שגרתיות.

2. סדרה: בעיית סמים  

אם יש לקח אחד חשוב שכדאי לקחת מהסדרה החדשה של נטפליקס "אוזרק", זה לא להיות חייב כסף לברון סמים מקסיקני. זו בדיוק הטעות שעושה בסדרה ג'ייסון בייטמן, שנאלץ לעזוב את פרברי שיקגו עם אשתו (לורה ליני) והילדים, לטובת עיירת נופש מנומנמת בהרי מיזורי. כל עשרת הפרקים של העונה הראשונה יעלו בסוף יולי.

3. ספר: סדרת נוריקו־סאן, הדור הבא

חיי היום־יום של שבעה ילדים אמיתיים מרחבי העולם עומדים במרכזו של ספר ילדים חדש, שאמור לקרוץ גם למבוגרים."This Is How We Do It" מפגיש אותנו עם ילדים מיפן, איראן, הודו, פרו, איטליה, אוגנדה ורוסיה, ומתאר בגוף ראשון בלוויית איורים מקסימים את ההרגלים הקבועים שלהם: ארוחת הבוקר, הדרך לבית הספר, המשחקים שהם אוהבים ועוד. 14 דולר.

4. משחק: מבזבז הזמן הצהוב

יוצר המשחקים הדיגיטליים בארט בונטה ידוע במוצרים החכמים והיצירתיים שהוא מוציא תחת ידיו. הטרי שבהם הוא Yellow, והמטרה בו היא פשוט להפוך את כל המסך לצהוב. הבעיה היא שלכל אחד מ־50 השלבים יש לוגיקה שונה, מה שעושה את המשימה מאתגרת וכיפית במיוחד. חינם לאנדרואיד ולאייפון.

5. צילום: מהיר ופילטרי  

 , צילום: instax.com/square צילום: instax.com/square  , צילום: instax.com/square

המצלמה ההיברידית החדשה של פוג'י מבטיחה את הטוב מכל העולמות לצרכני הרטרו של דור ה־Y: מצד אחד צילום דיגיטלי עמוס אפקטים ופילטרים מגניבים, מצד אחר הדפסה מיידית מתוך המצלמה בתוך 12 שניות. בונוס נוסף: המצלמה הזאת חתיכית במיוחד, והגזרה הריבועית שלה מזכירה את זו של מצלמה מקצועית. 280 דולר.

6. גאדג'ט: ד"ש למדוזות

רחפנים נהפכו למחזה נפוץ, וכנראה שקו הרקיע שלנו ימשיך להתמלא בהם בשנים הקרובות. מנגד, מעמקי הים עדיין נטולי כלי שיט רובוטיים, ו־Biki מבקשת לשנות את המצב הזה. מדובר בצוללת קטנה וחמודה שמעוצבת כמו דג ומצוידת במצלמת 4K. היא מגיעה לעומק של 60 מטר ומתניידת במהירות צנועה של 1.5 ק"מ בשעה. 600 דולר בקיקסטארטר.

7. בישול: שמש שמש באה 

 , צילום: gosunstove.com צילום: gosunstove.com  , צילום: gosunstove.com

במדינה עם כל כך הרבה ימי שמש, בשילוב עם חיבה עזה למנגל, תנור בישול סולארי כמו ה־GoSun יכול להיהפך להצלחה גדולה. בלבו של התנור ניצב צינור ארוך שאליו משחילים את האוכל על גבי מגש, ואז סוגרים הרמטית ופותחים את קולטי השמש, שממקדים את קרניה ישירות על צינור הבישול. מ־280 דולר.

gosunstove.com

תגיות