אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
זינוק בעלייה: קאר2גו של שגריר חתמה על הקמת מיזם רכב שיתופי בחיפה צילום: יצרן

זינוק בעלייה: קאר2גו של שגריר חתמה על הקמת מיזם רכב שיתופי בחיפה

מדובר במיזם רכב דומה למיזם של קאר2גו עם עירית תל אביב - אוטו תל. החברה מתכננת לפתח שיתופי פעולה דומים גם עם עיריות ירושלים ונתניה

08.06.2017, 14:19 | גיל קליאן

שגריר דיווחה אמש (ד') כי החברה בת שלה קאר2גו (Car2go) סיכמה עם עיריית חיפה על הקמת מערך רכב שיתופי, בדומה למערכת שיתוף הרכב שהחברה הקימה בתל אביב (אוטו תל).

קראו עוד בכלכליסט

החברה דיווחה כי "קאר2גו תחל לאלתר להזמין את הרכבים לפרויקט. בהתאם למתווה הפרויקט, עלות רכישת הרכבים (סה"כ 100 רכבים) תחול על קאר2גו. העירייה התחייבה להקצות לצבוע ולשלט 300 חניות בעיר לטובת הפרויקט. החניות יועמדו לרשות קאר2גו לכל תקופות ההתקשרות כפי שיוסכם בין הצדדים בחוזה הפעלת המערך. הצדדים התחייבו לפעול לכך שהחוזה הסופי (אשר הפרויקט לא יוכל לצאת לפועל ללא חתימתו), ייחתם לא יאוחר מיום 30 ביולי 2017".

במקביל לתוצאות הרבעון הראשון, דיווחה שגריר כי קאר2גו תקים מערכי שיתוף רכב גם בירושלים ונתניה.

באותו רבעון דיווחה החברה כי במגזר שיתוף והשכרת הרכבים "מנוע הצמיחה החשוב של החברה" כלשונו של יוסי רגב, מנכ"ל קבוצת שגריר, הכפילה החברה את היקף ההכנסות לכ-8 מיליון שקל לעומת 4 מיליון שקל ברבעון המקביל וזאת לצד הגדלת שיעורי רווחיות המגזר לכ-33% במהלך הרבעון בהשוואה ל-9% ברבעון המקביל.

העלייה נבעה מפרויקט אוטו תל, כאשר בשלב זה ההכנסות המיוחסות לפרויקט, שנמצא בתהליכי ההקמה, נבעו מתשלומים של העירייה בעמידה באבני הדרך בהם עומדת החברה.

קאר2גו, צילום: יצרן קאר2גו | צילום: יצרן קאר2גו, צילום: יצרן

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות