אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
סנאפ מפתחת דגם חדש למשקפי ה-Spectacles צילום: Youtube.com

סנאפ מפתחת דגם חדש למשקפי ה-Spectacles

החברה חשפה את משקפי השמש המצלמים שלה בשנה שעברה ומכרה אותם ב-130 דולר. הדגם החדש, שמפותח תחת מעטה חשאיות, עתיד להיות בעל יכולות מציאות מוגברת

13.06.2017, 15:03 | עומר כביר
סנאפ מפתחת דגם חדש של משקפי השמש המצלמים שלה, Spectacles, שיכלול כנראה גם יכולות מציאות מוגברת (AR) - כך לפי דיווח של TechCrunch.

קראו עוד בכלכליסט

ה-Spectacles, מוצר החומרה היחיד של סנאפ והניסיון המשמעותי ביותר של החברה להרחיב את מקורות ההכנסה שלה מעבר להצגת פרסומות בסנאפצ'ט, לא זכו עד עתה להצלחה ראויה לציון. המשקפיים, שמחירם עמד על 130 דולר, נמכרו לפי הערכות רק בכמה עשרות אלפי יחידות והם מהווים חלק שולי בהכנסות החברה.

הדור הראשון של משקפי Spectacles, צילום: Youtube.com הדור הראשון של משקפי Spectacles | צילום: Youtube.com הדור הראשון של משקפי Spectacles, צילום: Youtube.com

חרף זאת, אמרו מקורות ל-TechCrunch, סנאפ החלה בפיתוח הדור השני של המשקפיים. הפרויקט הוא סוד שמור בחברה ורק מיעוט מקרב 1,800 העובדים מעודכן בפרטי המוצר או במועד המשלוח הצפוי. לפי הידוע, המשקפיים המשודרגים יהיו "מאוד שונים" מהדגם הנוכחי.

לפי הדיווח, אחד החידושים המרכזיים בהם יהיה יכולות AR. לפני כשנה וחצי, סנאפ אף הגישה פטנט למשקפי AR. סנאפצ'ט עצמה כבר ערוכה לתמיכה ביכולות שכאלו. באפריל האחרון השיקה החברה תכונה בשם World Lenses, שמאפשרת להוסיף לסרטונים אלמנטים וירטואליים תלת-ממדיים, שמשתלבים בצורה משכנעת בסביבה הטבעית.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות