אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
ארסנל וצ'לסי יתרמו 1.25 מיליון ליש"ט לנפגעי השריפה במגדל גרנפל צילום: איי אף פי

ארסנל וצ'לסי יתרמו 1.25 מיליון ליש"ט לנפגעי השריפה במגדל גרנפל

ארסנל וצ'לסי התחייבו לתרום כספים שיגייסו ממשחק גביע הקהילה לקרבנות השריפה במגדל גרנפל בלונדון. ההערכה היא כי המשחק יגייס 1.25 מיליו ליש"ט, שיחולקו לאנשים שנפגעו מהשריפה.

26.06.2017, 07:44 | שירות כלכליסט
ארסנל וצ'לסי התחייבו לתרום כספים שיגייסו ממשחק גביע הקהילה לקרבנות השריפה במגדל גרנפל בלונדון. ההערכה היא כי המשחק יגייס 1.25 מיליו ליש"ט, שיחולקו לאנשים שנפגעו מהשריפה.

קראו עוד בכלכליסט

משפחות רבות של הקורבנות והניצולים ישתתפו במשחק כאורחים, לצד אנשי שירותי ההצלה, שנלחמו באש, שגרמה למותם של 79 אנשים לפחות., צילום: איי אף פי משפחות רבות של הקורבנות והניצולים ישתתפו במשחק כאורחים, לצד אנשי שירותי ההצלה, שנלחמו באש, שגרמה למותם של 79 אנשים לפחות. | צילום: איי אף פי משפחות רבות של הקורבנות והניצולים ישתתפו במשחק כאורחים, לצד אנשי שירותי ההצלה, שנלחמו באש, שגרמה למותם של 79 אנשים לפחות., צילום: איי אף פי

משפחות רבות של הקורבנות והניצולים ישתתפו במשחק כאורחים, לצד אנשי שירותי ההצלה, שנלחמו באש, שגרמה למותם של 79 אנשים לפחות.

אוהדים של שני המועדונים יוכלו גם לתרום 5 ליש"ט נוספים בעת רכישת הכרטיסים. בהצהרה שפורסמה באתר של ארסנל, כתב המנכ"ל איבן גזידיס: "ביחד עם שאר האומה, מועדון הכדורגל ארסנל נדהם מהתקרית בגרנפל טאואר והלב שלנו יוצא לכל מי שנפגע מהטרגדיה הזו.

"המועדון עומד לצד צ'לסי בפנייה לקהילה ואנחנו מביעים את התמיכה והסולידריות שלנו בכל מי שאיבד חברים ובני משפחה, את הבית שלהם ותחושת הביטחון לאור האירוע הטרגי.

"אנחנו רוצים גם לצאת במחווה לאנשי שירותי הביטחון, שהפגינו אומץ רב וגבורה. אנחנו משחקים ב- FA Community Shield ביום ראשון ה-6 באוגוסט, כשהקרבנות והגיבורים של הטרגדיה הנוראית הזו קרובים ללבנו".

יו"ר צ'לסי ברוס באק הוסיף: "בצער רב למדנו על הטרגדיה הזו שפגעה באנשים רבים בקנזינגטון. המחשבות שלנו נתונות למשפחות ולחברים של האנשים שנהרגו, ושולחים תנחומים לכל מי שנפגע מהאש הנוראית בגרנפל טאואר".

המשחק המסורתי לרוב משמש לגיוס כספים לארגוני צדקה וארגונים קהילתיים.

המשחק יתקיים באצטדיון וומבלי ב-6 באוגוסט, ובו ישחקו האלופה, צ'לסי נגד מחזיקת הגביע, ארסנל.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות