אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
ח"כים: "ביטן שינה את חוק הג'ובים אחרי שחתמנו עליו" צילום: אוראל כהן

ח"כים: "ביטן שינה את חוק הג'ובים אחרי שחתמנו עליו"

חוק הג'ובים של ביטן, שמעניק מסלול ירוק לפוליטיקאים לתפקידי דירקטורים, יאושר מחר במליאת הכנסת בקריאה טרומית. ח"כ מרב מיכאלי אמרה כי היא משכה את השם שלה משום ש"במקור הוא הביא נוסח אחר שהיה נראה סביר"

28.06.2017, 08:34 | שחר אילן

ח"כים מהאופוזיציה טוענים שהסירו בשנה שעברה את תמיכתם מחוק הג'ובים כיוון שיו"ר הקואליציה דוד ביטן החתים אותם על נוסח צר מזה שהגיש בפועל.

קראו עוד בכלכליסט

דוד ביטן , צילום: אוראל כהן דוד ביטן | צילום: אוראל כהן דוד ביטן , צילום: אוראל כהן

חוק הג'ובים של ביטן, שמעניק מסלול ירוק לפוליטיקאים לתפקידי דירקטורים, יאושר מחר במליאת הכנסת בקריאה טרומית. לפי החוק, שרים וראשי ערים לשעבר של ערים מעל ל־50 אלף תושבים יקבלו פטור מהוכחת כישורים מיוחדים כדי להתמנות לתפקידי דירקטור. לעומת זאת, חברי כנסת וראשי יישובים קטנים יותר לא יהנו מפטור.

רכזת האופוזיציה מרב מיכאלי (המחנה הציוני) אמרה כי היא משכה את השם שלה משום ש"במקור הוא הביא נוסח אחר שהיה נראה סביר". יו"ר ועדת הכלכלה ח"כ איתן כבל (המחנה הציוני) אמר גם כן שהוא משך את חתימתו כיוון שלא דמתה למה שהסכים לו. בנוסף להם משכו את חתימתם ח"כ דב חנין (הרשימה המשותפת), ח"כ מאיר כהן (יש עתיד) וח"כ מיכל רוזין (מרצ).

ביטן מסר כי "אני מכבד את מי שהסיר את החתימה ולא כועס. אעביר את החוק איתם או בלעדיהם. תמיד יש שינויים בנוסח, יכול להיות שהם יורדים מהחוק בגלל הביקורת הציבורית".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות