אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
המנהיגים שפשפו את העיניים: איוונקה טראמפ החליפה את אביה בשולחן הדיונים צילום: גטי אימג'ס

המנהיגים שפשפו את העיניים: איוונקה טראמפ החליפה את אביה בשולחן הדיונים

בתו של נשיא ארה"ב החליפה אותו סביב שולחן הדיונים בוועידת G20 בזמן שיצא לפגישות עם מנהיגים אחרים. ההחלפה נתפסת כעוד טשטוש של הקווים בין משפחה, עסקים ושלטון בבית הלבן של טראמפ

08.07.2017, 18:20 | בלומברג

איוונקה טראמפ, בתו של נשיא ארה"ב, החליפה אותו היום סביב שולחן הדיונים בוועידת G20. תמונות שפורסמו בטוויטר וצולמו בתוך חדר הדיונים הראו את איוונקה טראמפ יושבת בין נשיא סין שי ג'ינפינג וראש ממשלת בריטניה תרזה מיי. במושבים הסמוכים ישבו קנצלרית גרמניה אנגלה מרקל ונשיא טורקיה רג'יפ טאיפ ארדואן.  

טראמפ נפגש עם פוטין במהלך הפסגה, צילום: אי פי איי טראמפ נפגש עם פוטין במהלך הפסגה | צילום: אי פי איי טראמפ נפגש עם פוטין במהלך הפסגה, צילום: אי פי איי

אחד מהנוכחים בחדר טען כי איוונקה טראמפ החליפה את אביה בשולחן לפחות פעמיים במהלך השבת, בשעה שהנשיא האמריקאי יצא לפגישות בארבע עיניים עם מנהיגים אחרים. אף שאיוונקה טראמפ משמשת כיועצת ללא שכר לאביה, ההחלפה נתפסה כעוד טשטוש של הקווים בין משפחה, עסקים ושלטון, בבית הלבן של טראמפ.

דובר מטעם איוונקה טראמפ מסר כי אף שבמרבית הזמן היא ישבה מאחור, היא אכן מילאה את מקומו של אביה לפרקי זמן קצרים, אך לא השתתפה בדיון באופן פעיל. הדיון, אגב, עסק בבריאות והגירה באפריקה — נושאים שבהם אמורה לסייע קרן של 325 מיליון דולר למימון נשים יזמיות של הבנק העולמי, שבפיתוחה טראמפ לקחה חלק.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות