אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
טיילור סוויפט הקפיצה את מכירות צעצועי הבריכה צילום: Taylor Swift

טיילור סוויפט הקפיצה את מכירות צעצועי הבריכה

תמונה אחת שפרסמה הזמרת טיילור סוויפט בעמוד האינסטגרם שלה ב־2015 עזרה להכפיל את מכירות צעצועי הבריכה המתנפחים בבריטניה

11.07.2017, 12:16 | שירות כלכליסט

תמונה אחת שפרסמה הזמרת טיילור סוויפט בעמוד האינסטגרם שלה ב־2015 עזרה להכפיל את מכירות צעצועי הבריכה המתנפחים בבריטניה.

קראו עוד בכלכליסט

בתמונה, שאותה ראו אז 102 מיליון העוקבים שלה במדיה החברתית, נראית סוויפט משתובבת על ברבור מתנפח ביחד עם הדי.ג'יי קלווין האריס, שהיה באותה עת בן זוגה. "הגרדיאן" הבריטי דיווח כי בעקבות זאת נהנים הקיץ קמעונאים ברחבי הממלכה מזינוק בביקושים לאביזרי בריכה מתנפחים.

סוויפט. תמונה אחת שווה יותר מגידול של 200% במכירות, צילום: רויטרס סוויפט. תמונה אחת שווה יותר מגידול של 200% במכירות | צילום: רויטרס סוויפט. תמונה אחת שווה יותר מגידול של 200% במכירות, צילום: רויטרס

כך, למשל, ברשת המוזלת פרימרק דיווחו כי טרנד צעצועי הבריכה תרם להעלאת המכירות ברבעון האחרון. מחיריהם ברשת נעים מליש"ט לצעצוע מתנפח בצורת דונאט ועד ל־10 ליש"ט עבור חד קרן.

בדומה, אמזון דיווחה על זינוק של יותר מ־200% במכירות צעצועי הבריכה המתנפחים. הטרנד לא פסח גם על הרשתות היקרות יותר, כאשר בהאוס אוף פרייזר מציעים גרסאות "יוקרתיות" של מתנפחי בריכה במחירים של 60 ליש"ט, הכוללים גם ערכות לתיקון תקרים.

טיילור סוויפט וקלווין האריס על הברבור המתנפח בבריכה, צילום: Taylor Swift טיילור סוויפט וקלווין האריס על הברבור המתנפח בבריכה | צילום: Taylor Swift טיילור סוויפט וקלווין האריס על הברבור המתנפח בבריכה, צילום: Taylor Swift

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות