אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
החורף הגיע: פרק הבכורה של משחקי הכס שבר את שיאי הצפייה של HBO צילום: HBO

החורף הגיע: פרק הבכורה של משחקי הכס שבר את שיאי הצפייה של HBO

בפרק הראשון בעונה השביעית צפו 10.1 מיליון אנשים, שהם יותר מ-8.8 מיליון הצופים שראו את הפרק האחרון של העונה הקודמת ששודר לפני יותר משנה. הפרק גם שבר שיא נוסף לאחרר שגרר את מספר הציוצים בטוויטר הגבוה ביותר אי פעם לתוכנית טלוויזיה

18.07.2017, 13:10 | שירות כלכליסט
הפרק הראשון בעונה השביעית, והלפני אחרונה של משחקי הכס, ששודר ביום שני לפנות בוקר בארה"ב שבר שיאי צפייה ברשת HBO, וגם גרם לנפילת האתר של הרשת. בפרק צפו 10.1 מיליון אנשים בזמן השידור, יותר מ-8.89 מיליון הצופים שעקבו אחר הפרק האחרון של העונה הקודמת, ששודר לפני יותר משנה.

קראו עוד בכלכליסט

הפרק הצליח למשוך 6 מיליון צופים נוספים שהקליטו וצפו בו מאוחר יותר או שבחרו לצפות דרך שירותי הסטרימינג של HBO. מדובר על עלייה של 50% לעומת מספר הצופים בפרק בראשון של העונה הקודמת, ששןדר באפריל 2016.

מתוך משחקי הכס , צילום: HBO מתוך משחקי הכס | צילום: HBO מתוך משחקי הכס , צילום: HBO

פירוש הדבר כי מדובר במשדר הנצפה ביותר אי פעם ברשת הכבלים הנחשבת.

פרק הבכורה שבר שיא נוסף לאחר שגרר את מספר הציוצים בטוויטר הגבוה ביותר אי פעם לתכנית טלוויזיה. במהלך שידור הפרק פורסמו 2.4 מיליון ציוצים, כשהופעת האורח של הזמר אד שירן משכה 7% מהשיח המקוון. בנוסף, אחת השורות המצוטטות ביותר הייתה כמובן "החורף הגיע" (Winter is here).

העונה הקודמת של משחקי הכס כבר מוגדרת כעונה הנצפית ביותר ב-HBO. בניגוד לנהוג בדרך כלל בסדרות טלוויזיה, מספר הצופים במשחקי הכס הולך וגדל בכל עונה.

גם בישראל, הפרק הראשון של משחקי הכס שבר את שיאי הצפייה בסלקום tv, כך נמסר מהחברה.

הפרק, ששודר בסמוך לשידורו בארה"ב ב-04:00, משך פי שלושה צופים מהשיא שהיה עד עכשיו לצפייה בסדרה זרה. יניב גרינולד סמנ"ל הטלויזיה של סלקום tv: "לא האמנו שפתיחת השידורים ב-04:00 תייצר היענות כל כך גבוהה בקרב לקוחותינו".

תגיות