אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
משקפי Spectacles של סנאפ מגיעות לאמזון צילום: Youtube.com

משקפי Spectacles של סנאפ מגיעות לאמזון

עד כה, הפיצה החברה את המשקפיים החכמים רק באמצעות חנויות פופ-אפ ובאתר שלה. המעבר להפצה דרך ענקית הקמעונאות ב-129 דולר תוכל לחשוף יותר משתמשים למוצר - ואף להפוך למקור רווח עבור מפעילת סנאפצ'ט

19.07.2017, 15:48 | רפאל קאהאן

סנאפ מתחילה למכור את משקפי Spectacles שפיתחה בהיקף נרחב: עד כה, נמכרו המשקפיים החכמים בהם מוטמעת מצלמה רק באתר שלה ובחנויות פופ-אפ. מעתה, יתחילו להימכר גם באמזון, ב-129 דולר.

קראו עוד בכלכליסט

המשקפיים של סנאפ לא השיגו הצלחה, משום שהופצו בצורה מוגבלת ולפי הערכות נמכרו רק כ-60 אלף יחידות. סנאפ לא מוטרדת מהנתון ומגדירה את המוצר כגרסת בטא, תצורת בחינה מוקדמת. בשלב זה, לא יימכרו המשקפיים מחוץ לארה"ב, דבר שיגביל את הצלחתם בשוק. יתכן שסנאפ בחרה במדיניות זו בשל קשיים בייצור המוני או כדי ליצור מיצוב גבוה.

משקפי Spectacles משקפי Spectacles משקפי Spectacles

המשקפיים של סנאפ מאפשרים למשתמשים להקליט קליפים קצרים של בין 10 ל-30 שניות ולשתף אותם ישירות לאפליקציה בסמארטפון ועם החברים. החומרה זכתה לביקורת משבחת אך רוב הסקירות העידו שהממשק בין החומרה לאפליקציה עדיין לא פועל בצורה חלקה.

הרעיון של המשקפיים מזכיר מאוד את מה שגוגל ניסתה להשיג עם משקפי גלאס. המוצר ההוא עורר ביקורת קשה, משתמשי גלאס זכו לשמות גנאי ובמדינות מסוימות נאסר השימוש בהן - דברים שלא חוזרים על עצמם במקרה של משקפי סנאפ.

ואולם, משקפי Spectacles הם מוצר מוגבל ביחס לגלאס ומסוגלים רק לצלם. אם החברה תשכיל להוסיף להם תכונות כגון תמיכה בשכבות מידע אינטראקטיביות, יתכן שייכבשו את לב הצרכן ויהפכו למקור הכנסה משמעותי עבור החברה.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות