אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
רשמית: סרט המשך ל"וונדרוומן" יוצא לדרך צילום: יח"צ

רשמית: סרט המשך ל"וונדרוומן" יוצא לדרך

"וונדר וומן 2", סרט ההמשך לשובר הקופות בכיכובה של גל גדות מבית DC קומיקס, יוצא לפועל באופן רשמי - כך הוכרז בכנס הקומיק-קון בסאן דייגו. עוד נחשף טריילר חדש ל"ליגת הצדק", בכיכובה של הפלא הישראלית, המופיעה לצד בן אפלק (באטמן), ג'ייסון ממואה (אקווה-מן) וגיבורים נוספים

23.07.2017, 08:57 | ynet
וונדרוומן, באטמן, הפלאש ושות' יצילו את העולם: אולפני האחים וורנר הציגו היום (שבת) בכנס הקומיק-קון בסאן דייגו את הטריילר החדש של "ליגת הצדק" - חבורת גיבורי-העל מבית DC קומיקס שתנסה להציל את העולם ותגיע למסכים ב-17 בנובמבר. כן הכריזו כי "וונדר וומן 2", סרט ההמשך לשובר הקופות בכיכובה של גל גדות, יוצא לפועל באופן רשמי.

בין הגיבורים שנצפו בטריילר החדש נראים באטמן (בן אפלק), אקווה-מן (ג'ייסון מומואה), הפלאש (עזרא מילר), סייבורג (ריי פישר), ואיך לא, האחת ויחידה - וונדרוומן, בגילומה של גדות הישראלית, שפותחת את הטריילר כשהיא מצילה אזרחים במוזיאון שבו היא עובדת. החבורה תתמודד עם נבל-העל סטפנוולף מאליטת דארקסייד, בגילומו של קיארן הינדס. סופרמן, בגילומו של השחקן הנרי קאוויל, טרם נצפה בטריילר אך שמו מוזכר בו - וגם מותו. לקראת הסוף, יש גם רמיזה על חזרתו.

 

וונדר וומן, צילום: Clay Enos וונדר וומן | צילום: Clay Enos וונדר וומן, צילום: Clay Enos

 

 

בפאנל השתתפו גל גדות, בן אפלק, ג'ייסון מומואה (שהגיע עם קלשון של אקווה מן), עזרא מילר וריי פישר. לצד ההכרזה המשמחת על שובה של "וונדרוומן" בהמשכון, הוכרז על סרטי המשך נוספים - "יחידת המתאבדים 2", "פלאשפוינט" ו"באטגירל".

שמועות רבות רצות בימים האחרונים על כך שבן אפלק לא ישתתף בסרט "באטמן" החדש בבימויו של מאט ריבס, זאת לאחר שגם הודח מתפקיד הבמאי לפני כמה חודשים וגם כי תסריטו נגנז ונכתב מחדש בימים אלה. אפלק התייחס לדברים בכנס והרגיע את משתתפיו: "אני כל כך נרגש לעבוד עם מאט ריבס", אמר, "דברים נהדרים קורים בעולם של DC עכשיו"

 

תגיות