אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
אפל מינתה "סגנית נשיא לענייני אנשים" צילום: the Verge

אפל מינתה "סגנית נשיא לענייני אנשים"

ענקית הטכנולוגיה מינתה את דידרה אובריאן לתפקיד שבמסגרתו היא תנהל נושאים כמו גיוס, רווחת עובדים ותגמול; לפני חודשיים הועברה ראש מחלקת משאבי האנוש, דניס יאנג סמית לתפקיד חדש: סגנית נשיא להכללה וגיוון

24.07.2017, 12:43 | שירות כלכליסט
אפל מינתה מנהלת חדשה למחלקת משאבי אנוש. ענקית הטכנולוגיה הודיעה כי מינתה את דידרה או'בריאן לתפקיד "סגנית נשיא לענייני אנשים", והיא תהיה כפופה למנכ"ל טים קוק. במסגרת התפקיד, או'בריאן תנהל את כל ענייני משאבי האנוש של אפל, כמו גיוס, רווחת עובדים ותגמולים. היא גם תעמוד בראש תכנית ההכשרה הניהולית של החברה, הנקראת אוניברסיטת אפל.

קראו עוד בכלכליסט

או'בריאן, שעובדת בחברה כבר קרוב ל-30 שנה, כיהנה קודם לכן כסגנית נשיא למכירות ופעילות עולמיות. "בכל התקופה שלי באפל, דידרה הייתה הדבק שמחבר את צוותי הפעילות, המכירות, השיווק והפיננסים ביחד כדי לספק מוצרים ללקוחות שלנו", מסר קוק בהצהרה שבה בישר על המינוי.

מנכ"ל אפל, טים קוק, המנהל הישיר של מנהלת משאבי האנוש החדשה שמונתה, צילום מסך: מתוך אתר אפל מנכ"ל אפל, טים קוק, המנהל הישיר של מנהלת משאבי האנוש החדשה שמונתה | צילום מסך: מתוך אתר אפל מנכ"ל אפל, טים קוק, המנהל הישיר של מנהלת משאבי האנוש החדשה שמונתה, צילום מסך: מתוך אתר אפל

הקידום של או'בריאן הוא האחרון עד כה בשורה של שינויים בצמרת ההנהלה של אפל בחודשים האחרונים. בשבוע שעבר מינתה החברה את איזבל ג'ה מאה (Isabel Ge Mahe) לתפקיד המנהלת האחראית בסין. קודם לכן שימשה כראש צוות הטכנולוגיה האלחוטית של אפל.

המינוי של או'בריאן מגיע לאחר שבחודש מאי, הועברה ראש משאבי האנוש, דניס יאנג סמית לתפקיד חדש: סגנית נשיא להכללה וגיוון.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות