אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
מגעים מתקדמים להסכם עד מדינה עם ראש הסגל לשעבר של נתניהו צילום: מרק ישראל סלם / ג'רוזלם פוסט

מגעים מתקדמים להסכם עד מדינה עם ראש הסגל לשעבר של נתניהו

כחצי שנה לאחר שהמשטרה הודיעה כי יש תשתית ראייתית בעבירות שוחד וקבלת דבר במרמה נגד ארי הרו, היא מנהלת מגעים מתקדמים עם הרו לחתימה על הסכם עד מדינה. אם ייחתם ההסכם לא ברור אילו פרטים הרו ימסור בעדותו

02.08.2017, 08:06 | טובה צימוקי

רשויות אכיפת החוק מנהלת מגעים מתקדמים לחתימה על הסכם עד מדינה עם ארי הרו, ראש הסגל לשעבר של ראש הממשלה בנימין נתניהו. עדיין לא ברור אילו פרטים ימסור הרו בעדות אם הסכם עד המדינה ייחתם איתו.

קראו עוד בכלכליסט

המגעים שעליהם פורסם בערוץ 10 מתקיימים ברקע הודעת המשטרה לפני כחצי שנה כי גובשה תשתית ראייתית להעמיד את הרו לדין בגין עבירות שוחד, קבלת דבר במרמה בנסיבות מחמירות, קשירת קשר לפשע והלבנת הון. הרו חשוד שקידם את ענייני חברה בבעלותו למרות הסדר ניגוד עניינים.

רה"מ בנימין נתניהו עם ארי הרו, צילום: אלכס קולומויסקי   רה"מ בנימין נתניהו עם ארי הרו | צילום: אלכס קולומויסקי רה"מ בנימין נתניהו עם ארי הרו, צילום: אלכס קולומויסקי

במסגרת הסדר ניגוד עניינים שעליו חתם הרו לקראת כניסתו לתפקיד ראש סגל לשכת ראש הממשלה, הוא התחייב למכור חברה שהיתה בבעלותו ולא לעסוק בעניינים הנוגעים לה.

ממצאי החקירה הצביעו על כך שמכירת החברה הייתה למראית עין בלבד באמצעות מצג שווא, בעוד בפועל המשיך להחזיק בה, ליהנות מרווחיה ולקדם את ענייניה במסגרת תפקידו הציבורי.

הרו העיד בעבר גם בתיק 2000, לאחר שאצלו נמצאו ההקלטות של שיחות בנימין נתניהו-ארנון מוזס.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות

7 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

7.
ל- 4, צדיק הדור ממש
אדם הופך לעד מדינה, בגלל שהוא חשוד בפלילים. זה רחוק מאוד ממה שאתה מתאר. לכן הרו אינו כלל וכלל שייך לקטגוריה של אזרח שומר חוק, ואחד הבא למגר את השחיתות. לוליי היו עוצרים אותו, לא היה מזמר ומוסר את הידוע לו, נגד שותפיו לעברה. מסירת המידע לא באה מרצונו החופשי, אלא מתוך אילוץ אנוכי, להציל את עורו מעונש ולא מתוך דאגה לעשיית צדק. לכן הוא נחשב לאבק אדם.
סמי  |  03.08.17
לכל התגובות