אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
"ענבל אור לקחה ללא אישור את תיק הערעור שלה"; אור: "התיק הוחזר" צילום: אוראל כהן

"ענבל אור לקחה ללא אישור את תיק הערעור שלה"; אור: "התיק הוחזר"

המזכירה הראשית של בית המשפט העליון כתבה כי אור לקחה ללא אישור את תיק הערעור שלה מבית המשפט העליון; אור: "התיק נלקח באופן טכני מפני שהתורן שהיה באותו היום בבית המשפט עזב והשאיר את התיק אצלי בטעות והוא מיד הוחזר"

06.08.2017, 19:41 | נעמי צורף
ענבל אור לקחה ללא אישור את תיק הערעור שלה מבית המשפט העליון. כך עולה ממכתב ששלחה הבוקר (א') לאור, המזכירה הראשית של בית המשפט העליון, עידית מלול. מאז נפתחו הליכי פשיטת הרגל נגד אור, היא פנתה מספר פעמים לבית המשפט העליון בבקשה לערער על ההחלטות בתיק שמתנהל בבית המשפט המחוזי בתל אביב. לאחר פרסום הידיעה נודע כי התיק הושב לבית המשפט. 

קראו עוד בכלכליסט

על פי המכתב, לפני כשלושה שבועות הגיעה אור למזכירות וביקשה לעיין בתיק הערעור. בהתאם לנהלי העבודה, לאור נמסר לעיון עותק אחד מתוך שלושת העותקים הקיימים. מספר ימים לאחר מכן המזכירות לא הצליחה למצוא את התיק ויצרה קשר עם אור אשר הבהירה בשיחה שהיא הוציאה את התיק מבית המשפט ולקחה אותו עמה.

ענבר אור בשבוע בחודש שעבר בביהמ"ש המחוזי בת"א, צילום: מוטי קמחי ענבר אור בשבוע בחודש שעבר בביהמ"ש המחוזי בת"א | צילום: מוטי קמחי ענבר אור בשבוע בחודש שעבר בביהמ"ש המחוזי בת"א, צילום: מוטי קמחי

"נוכח האמור", כותבת מלול במכתבה לאור, "הודעתי לך כי עליך להשיב את התיק למזכירות בית המשפט בהקדם. אף על פי כן, עד למועד זה טרם הושב התיק".

"אנו רואים את אופן התנהלותך האמור בחומרה. עיון בתיק על ידי בעל התיק נעשה אך ורק בין כותלי בתי המשפט וחל איסור גורף על הוצאת התיק מן הבניין. על אחת כמה וכמה שלא היה מקום ליטול את התיק על דעת עצמך, ללא פנייה לגורם מוסמך ואף ללא יידוע גורם כאמור".

עוד נכתב במכתב כי בכוונת המזכירות להעביר את העניין להמשך טיפולה של הלשכה המשפטית בהנהלת בתי המשפט.

 

ענבל אור מסרה בתגובה: "התיק חזר כבר מזמן בדיוק כפי שתיאמתי ביום חמישי עם מזכירות בית המשפט. התיק נלקח באופן טכני מפני שהתורן שהיה באותו היום בבית המשפט עזב והשאיר את התיק אצלי בטעות והוא מיד הוחזר".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות

57 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

55.
מודה ועוזבת תרוחם ...
עזבו את האומללה הזו ..., שברוב נוכלותה אימללה כל כך הרבה תמימים שהפסידו את כל רכושם וחסכונותיהם, והיא ברוב ״ חוצפתה״ קנתה בכספם תכשיטים במיליוני שקלים והתגאתה בכך...! ענבל הולכת לכלא לשנים לא מעטות, אבל זה לא ישנה את העובדה שהיא השאירה המון קורבנות מחוסרי כל ! איך הצליחה ״ היפה״ הבלונדינית לתעתע בכל כך הרבה משפחות שהתרסקו לכל ימי חייהן ...
יוני  |  10.08.17
לכל התגובות