אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
יו"ר ועד עובדי טבע: "ההנהלה שינתה פאזה. עכשיו גם הם במגננה" צילום: טל שחר

יו"ר ועד עובדי טבע: "ההנהלה שינתה פאזה. עכשיו גם הם במגננה"

לדברי אלירן קוזליק למרות שדחיית הפיטורים אינה רשמית יש על כך הסכמה שבשתיקה. "הם לא רצו להגיד במפורש מחשש שבעוד מקומות בעולם ירצו דחייה"

06.08.2017, 19:08 | שחר אילן

יו"ר ועד עובדי טבע כפר סבא אלירן קוזליק אומר שלמרות שדחיית פיטורי העובדים אינה רשמית "מה שחשוב זה שהעובדים לא הולכים הביתה". לדבריו, "יש הסכמה שבשתיקה. הנהלה דיברה על תהליך בהידברות והבנות עם ועד העובדים, אבל לא רצו להגיד במפורש מחשש שבעוד מקומות בעולם ירצו דחיה".

קראו עוד בכלכליסט

קוזליק אומר שמדובר ב"שינוי פאזה. עד היום לא קיבלתי דברים שביקשתי. עכשיו גם הם במגננה. עכשיו יש הידברות ואפשר למצוא פתרונות".קוזליק אמר את הדברים בעקבות ההסכמה הלא רשמית שהושגה בין ועדת הכספים של הכנסת להנהלת טבע שפיטוריהם של 350 עובדי טבע בישראל יידחו עד לאחר החגים.

יו"ר ועד עובדי טבע, אלירן קולזיק, צילום: טל שחר יו"ר ועד עובדי טבע, אלירן קולזיק | צילום: טל שחר יו"ר ועד עובדי טבע, אלירן קולזיק, צילום: טל שחר

סמנכ"ל התפעול של טבע בישראל, דוד לוסטיג, אמר ש"אנו מצפים מנציגות העובדים וההסתדרות לקיים עמנו דיאלוג אמיתי וענייני, מתוך הבנת הנסיבות, האתגרים וצרכי השעה. אנחנו ננהל את הליך ההיוועצות בתום לב, באחריות ובהגינות, ונפעל למצות את הדיאלוג – כל עוד הוא מתקדם בקצב הנדרש מהנסיבות וללא גרירת רגליים". בפועל לאור הפגרה הצפויה בהסתדרות החודש והחגים המתקרבים הסיכויים להליך מהיר נראים קלושים.

לדברי לוסטיג, "יצאנו למהלך של רה ארגון על מנת להבטיח עתיד ואופק בר קיימא לאתרים שלנו בישראל, ולא לפני שמיצינו מהלכים רבים. בין היתר: פרישה מרצון באתרי החברה בישראל, ניוד והכשרות לעובדינו, ואף צמצום כפילויות, כולל בדרג המנהלים".

תגיות

8 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

6.
מתחבק עם ניסינקורן ושאול דור
בתור אחד שעבד עם אלירן בעבר כשהוא היה טכנאי בטבע אני יכול לומר שחוץ מלדאוג לעצמו, לשבח את אבי ניסינקורן וחברי ההיסתדרות,להתקשר לעובדים שיצביעו ניסינקורן ליל הבחירות להסתדרות.לא איכפת לו מהעבודה ים אלה הוא דואג לעצמו שהם יזרקו הביתה הוא ימשיך במפלגת העבודה כל החבורה של המושחטים שאיתו שאול דור אבי ניסינקורן יסדרו לו גו׳ב טוב.
דימה מהייצור הסטרילי  |  07.08.17
5.
תגובה לתגובה מס 1
מכלום אנחנו כעובדים לא נהנים בחינם אנחנו עובדים ימים לילות שבתות וחגים אנחנו עודים עם חומרים מסוכנים עובדים בגשם ובשמש 40 מעלות לזה תוסיף חליפות נגד חומרים מסוכנים מסכנים את החיים שלנו להביא פרנסה לבית שלנו לזה אתה קורא חינם ממש תודה תבוא לעבוד שבוע אחד ונראה אותך מדבר ולזה תוסיף שכול פעולה שלנו שווה מיליונים ולא שקל אחד פחות כן מיליונים לפני שאתה מדבר תלך לעשות שיעורי בית כמה עבודה במפעל כימיה היא קשה
עובד טבע  |  07.08.17
לכל התגובות