אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
כחלון: תוצאות הגרלת הענק של מחיר למשתכן יימסרו מחר, הגרלה נוספת - בחודש הבא צילום: יוד צילומים, יהודה בן יתח

שידור חי

כחלון: תוצאות הגרלת הענק של מחיר למשתכן יימסרו מחר, הגרלה נוספת - בחודש הבא

מדובר בהגרלה הגדולה ביותר במסגרת התוכנית, שכללה כמעט 15 אלף דירות ב-24 יישובים; כמו כן, צפויה להיפתח בחודש הקרוב הגרלה נוספת של כ-15 אלף יחידות דיור, כולל ביישובים ערביים

07.08.2017, 16:14 | ענת דניאלי

שר האוצר, משה כחלון, אמר היום (ב') כי עד מחר יימסרו תוצאות הגרלת הענק של מחיר למשתכן. מדובר בהגרלה של 14,719 דירות ב-24 יישובים, כאשר עד כה מסר משרד האוצר כי תוצאות ההגרלות יפורסמו ב-14 באוגוסט. כמו כן, אישר כחלון את הפרסומים שלפיהם צפויה להיפתח הגרלה נוספת של כ-15 אלף יחידות דיור - ולדבריו היא תצא לפועל ב-15 בספטמבר.  

קראו עוד בכלכליסט

על פי משרד האוצר, להגרלה הגדולה נרשמו 90% מהזכאים הרשומים לתכנית בסדרה א' (הרשומים מהתחלת התוכנית) שהם כ-42 אלף זוגות צעירים. היישובים אליהם נרשמו הכי הרבה זוגות צעירים בהגרלה הגדולה הם ראשון לציון (13,163), הרצליה (11,692), מודיעין (11,515), בית שמש (11,063), ויבנה (8,088). בקרב היישובים המבוקשים ביותר על ידי משפחות מבני המקום נכללים: ראשון לציון, בית שמש, הרצליה, נתניה, חיפה ומודיעין.

כחלון הכריז כי "עד סוף החודש נפתח הגרלה נוספת של עוד 15 אלף דירות. הגרלת הענק הבאה תהיה אטרקטיבית לא פחות מזו. האזורים בהם תיערך ההגרלה - באר שבע, ראשון לציון, מודיעין, נתניה, שוהם, בית דגן, אור יהודה, אשקלון וגם בנצרת, סחנין וכפר מנדה לאוכלוסייה הערבית שתוכל להשתתף לראשונה במחיר למשתכן.

"עד סוף השנה אנו צופים ש-45 אלף יזכו בדירה ונשתדל שיהיו גם מסדרה ב׳. אבל כל סדרה א׳ יקבלו דירות כפי שהתחייבנו. אני פונה לאנשי סדרה ב׳ - אל תתייאשו אנחנו בדרך אליכם".

לדברי כחלון, "התוצאות כבר נראות בשטח, אנחנו רואים התייצבות במחירי הדירות, רואים שאין עליה, אנחנו רואים את המנופים בכל רחבי הארץ והזוגות הצעירים מבינים שיש אופציה אחרת ושאפשר לקנות דירה במחיר הוגן".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות

33 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

30.
לא הצבעתי לו בבחירות הקודמות ואני הולכת להצביע לו בגדול בבחירות הבאות!
כל בעלי האינטרסים שזועקים פחלון פחלון לא עושים רושם לא עלי ולא על אף אחד. אחרי הרבה שנים של דיבורים כמו חול ואין מה לאכול סוף סוף מישהו בא לעבוד. התפקיד שלו זה לתקן עיוותים של שנים, זה לא מיידי. אי אפשר לתקן עליית מחירים של עשור בשנה או בשנתיים. הוא בלם וצינן את השוק ומי שבשטח מרגיש ורואה את זה. תשאלו את מי שבאמת בתחום קבלנים, עורכי דין, מתווכים - אבל רק אם זה מישהו שאתם מספיק חשובים לו שיגיד לכם את האמת ולא ימרח אותכם בסיפורים מתוך אינטרס לחמם את השוק - הם יספרו לכם - השוק בקפאון. יש לומר בכנות - המחירים עוד לא יורדים ואם כן אז בשולי השוליים. אבל הטירוף של השנים האחרונות פסק הקפאון מורגש והשלב הטבעי הבא הוא ירידת המחירים.
נביאה בשער  |  08.08.17
לכל התגובות