אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
יורו 2017 לנשים שבר שיאי צפייה בכל הפלטפורמות צילום: גטי אימג'ס

יורו 2017 לנשים שבר שיאי צפייה בכל הפלטפורמות

יותר מ-170 מיליון איש צפו במשחקים בטורניר שנערך בהולנד. עלייה של יותר מ-50 מיליון צופים מהטורניר ב-2013

09.08.2017, 12:59 | שירות כלכליסט

יורו 2017 לנשים שבר שיאי צפייה ועניין בכל הפלטפורמות.

קראו עוד בכלכליסט

הולנד המארחת השיגה את הסיום המושלם לטורניר יורו 2017 לנשים עם ניצחון 4-2 על דנמרק בגמר ביום ראשון. זו הפעם הראשונה שנבחרת הולנד לנשים מוכתרת כאלופת אירופה. החלוצה הכוכבת ויויאנה מיידמה הבקיעה 2 שערים., צילום: גטי אימג הולנד המארחת השיגה את הסיום המושלם לטורניר יורו 2017 לנשים עם ניצחון 4-2 על דנמרק בגמר ביום ראשון. זו הפעם הראשונה שנבחרת הולנד לנשים מוכתרת כאלופת אירופה. החלוצה הכוכבת ויויאנה מיידמה הבקיעה 2 שערים. | צילום: גטי אימג'ס הולנד המארחת השיגה את הסיום המושלם לטורניר יורו 2017 לנשים עם ניצחון 4-2 על דנמרק בגמר ביום ראשון. זו הפעם הראשונה שנבחרת הולנד לנשים מוכתרת כאלופת אירופה. החלוצה הכוכבת ויויאנה מיידמה הבקיעה 2 שערים., צילום: גטי אימג

יותר מ-170 מיליון איש צפו במשחקים בטורניר שנערך בהולנד. עלייה של יותר מ-50 מיליון צופים מהטורניר ב-2013.

ביום ראשון היה שידור הטלויזיה הנצפה ביותר בהולנד השנה - 4.1 מיליון צופים.

כ-13 מיליון איש צפו במשחק און-ליין ובסך הכל, לפי נתונים של אופ"א, יותר מ-25 מיליון איש צפו במשחק הגמר בטלוויזיה.

יותר מ-4 מיליון איש נכנסו לאתר של הטורניר דרך אופ"א.קום וזו עלייה מ-1.5 מיליון איש בטורניר הקודם.

במדיה החברתית,  הטורניר יצר  יותר מ-550 אלף אינטראקציות עם ההאשטג #WEURO2017  ויותר מ-4.4 מיליון צפיות בווידאו של #WEURO2017 - בפייסבוק, אינסטגרם וטוויטר.

בסך הכל, היו יותר מ-16 מיליון אינטראקציות שנוגעות לטורניר בצורה כזו או אחרת בפלטפורמות של פייסבוק, אינסטגרם וטוויטר.

הולנד המארחת השיגה את הסיום המושלם לטורניר יורו 2017 לנשים עם ניצחון 4-2 על דנמרק בגמר ביום ראשון. זו הפעם הראשונה שנבחרת הולנד לנשים מוכתרת כאלופת אירופה. החלוצה הכוכבת ויויאנה מיידמה הבקיעה שני שערים.

הולנד מעולם לא העפילה לגמר של טורניר נשים מרכזי לפני כן, אך מודל ההתקפה הנוכחי של הנבחרת הכניע את הנבחרות. בחצי הגמר גברה הולנד על אנגליה, ובגמר המרתק הן היו חזקות מדי עבור הדניות, שביחד עם אוסטריה היו הנבחרות המפתיעות של הטורניר.

צרפת וגרמניה היו הפייבוריטיות בתחילת הטורניר, אך ההולנדיות הצליחו לצבור תנופה בעזרת האוהדים הקולניים שלהן. בגמר באנסחדה הן זכו לתמיכת 28,182 אוהדים שמילאו את האצטדיון. המספר הממוצע של צופים במהלך הטורניר עמד על 7,969.

לטורניר כולו הגיעו 240,045 צופים לאצטדיונים. כ-110 אלף מהם הגיעו למשחקים של נבחרת הולנד.

הולנד היא המדינה הרביעית שזוכה בתואר האירופי מאז הושק הטורניר ב-1984, והביאה לסיום הכהונה בת 22 השנים של גרמניה.

לייקה מרטנס (Lieke Martens) מברצלונה זכתה בתואר השחקנית הטובה של הטורניר. ג'ודי טיילור האנגלייה הוכתרה למלכת השערים עם חמישה גולים.

הזכייה של הולנד מסיימת אירוח מוצלח של הטורניר, שלראשונה כלל 16 נבחרות וכיסוי תקשורתי נרחב. היומון ההולנדי דה טלגרף פרסם את הכותרת "נערות הזהב". הטורניר היה הצלחה עבור ההולנדים בכל הרמות, והוא משך תשומת לב בכל אירופה. למשל, בחצי הגמר בין אנגליה והולנד ששודר בצ'אנל 4 הבריטי צפו 4 מיליון אנשים.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות