אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
תוכנית פינוי בינוי להקמת 660 דירות בבת ים עברה לאישור הוועדה המחוזית

תוכנית פינוי בינוי להקמת 660 דירות בבת ים עברה לאישור הוועדה המחוזית

מדובר בתוכנית שמקדמת חברת הבנייה מצלאוי במתחם הרחובות רוטשילד, הרצל וליבסקינד; הפרויקט יכלול גם שטחים למלונאות, משרדים ומסחר

16.08.2017, 08:14 | ענת דניאלי

תוכנית פינוי־בינוי להקמת 660 דירות חדשות בבית ים עברה לדיון בוועדה המחוזית לתכנון ובנייה במחוז תל אביב, עם המלצת הוועדה המקומית להפקידה להתנגדויות. מדובר בתוכנית שמקדמת חברת הבנייה מצלאוי במתחם הרחובות רוטשילד, הרצל וליבסקינד.

קראו עוד בכלכליסט

במסגרת התוכנית ייהרסו 163 דירות ישנות ב־12 מבנים, שחלקם מוגדרים כמסוכנים, ובמקומן יוקמו 660 דירות חדשות בחמישה בניינים: שני מבנים בני 16 קומות ושלושה מבנים בני 35 קומות. כמו כן יכלול הפרויקט 4,000 מ"ר למלונאות, 2,500 מ"ר למשרדים ו־600 מ"ר למסחר.

הבתים שייהרסו במסגרת הפרויקט. 163 דירות ישנות ייהרסו הבתים שייהרסו במסגרת הפרויקט. 163 דירות ישנות ייהרסו הבתים שייהרסו במסגרת הפרויקט. 163 דירות ישנות ייהרסו

“לאחר עבודה מאומצת של כשמונה שנים, שבמהלכן התקיימו דיונים ממושכים וישיבות בעירייה ובוועדה המחוזית, סוף־סוף תכנון הפרויקט הגיע לישורת האחרונה”, מסר סמי מצלאוי, המנכ"ל והבעלים של החברה.

התוכנית שאושרה מצטרפת לתוכניות בנייה נוספת של מצלאוי בבת ים שקיבלו כבר את אישור הוועדה המחוזית. תוכנית פינוי־בינוי של הריסת 240 דירות בציר יוספטל בשכונת רמת הנשיא ובניית 1,010 דירות חדשות במקומן. כמו כן הוועדה אישרה תוכנית לעיבוי ובינוי במסגרת תמ"א 38 בבניינים סמוכים, ולפיה יתווספו 445 דירות חדשות ל־508 דירות קיימות, ובסך הכל המתחם יכלול 953 דירות.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות

5 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

2.
אשה נפטרה בפתח תקווה בגלל ההליך התכנוני המסוכן תמ"א 38 א' הוספת קומות על דירות ישנות
שלום רב לכם. אנחנו מפנים את תשומת לבכם לעצומה ביטול ההליך התכנוני המסוכן תמ"א 38 א' הוספת קומות על דירות ישנות. אשה נפטרה בפתח תקווה בגלל הליך תכנוני מסוכן זה. מדובר בפיקוח נפש. אנחנו מבקשים מכם לחתום על עצומה זו ולהפיץ אותה. בברכה, יעל ויצחק בלכמן, רו"ח
יעל ויצחק בלכמן  |  16.08.17
1.
בלי רכבת תחתי זה הסוף שלנו
המדינה הזו, שמתקרבת בצעדים מדודים להיות אחת המדינות הכי צפופות ביקום, לא מספקת שום פתרון ראוי לתחבורה ציבורית. כבר היום המצב בלתי נסבל בכל המרכז ומחוצה לו. ושלא יגידו שיש את הקו האדום כי כל התכנון שלו ושל יתר הקווים זה בדיחה אחת גדולה של רכבות עיליות ו"אוטובוסים רביי קיבולת". כרגיל, מנסים להמציא פה את הגלגל איפה שלא צריך.
מושון  |  16.08.17