אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
העסקה הגדולה בתולדות HP-אינדיגו: מכרה 45 מכונות דפוס לשאטרפליי צילום: אוראל כהן

העסקה הגדולה בתולדות HP-אינדיגו: מכרה 45 מכונות דפוס לשאטרפליי

מדובר בשלב השני של העסקה, לאחר שאשתקד מכרה החברה הישראלית 25 מכונות לענקית ספרי המזכרות והתמונות הבינ"ל. המנכ"ל אלון בר שני: "גאים ששאטרפליי בחרה בנו - בעיקר בזכות האמונה שלהם בטכנולוגיה ובפיתוחים העתידיים שלנו"

19.08.2017, 18:51 | הגר רבט

HP-אינדיגו הישראלית הכריזה היום (שבת) על סגירת העסקה הגדולה בתולדותיה - מכירת 45 מכונות דפוס דיגיטליות לענקית ספרי המזכרות והתמונות הבינלאומית שאטרפליי (Shutterfly). עלות כל מכונת דפוס כזו מוערכת בלמעלה ממיליון דולר, אולם מרב ההכנסות של אינדיגו צפויות להגיע מתחזוקת המכונות ואספקת הדיו במסגרת חוזה בלעדיות של חמש שנים שנתחם בין שתי החברות.

קראו עוד בכלכליסט

שאטרפליי החליפה כ-77 מכונות דפוס של Xerox ב–45 מכונות HP Indigo 12000, שהוצגו לראשונה אשתקד. זהו השלב השני של העסקה, לאחר מכירת 25 מכונות דפוס אשתקד.

Indigo HP היא הספקית המובילה בעולם של פתרונות הדפסה דיגיטלית יותר מ-500 מכונות הדפסה דיגיטליות מסדרת B2 של HP Indigo פועלות כיום ביותר מ-50 מדינות ברחבי העולם והן בשימוש שורה של מותגים בינלאומיים כגון קוקה קולה, אוריאו, נסטלה ויצרנית האריזות העולמית מונדלז.

מנכ"ל HP אינדיגו, אלון בר שני, צילום: אוראל כהן מנכ"ל HP אינדיגו, אלון בר שני | צילום: אוראל כהן מנכ"ל HP אינדיגו, אלון בר שני, צילום: אוראל כהן

אלון בר שני, מנכ"ל HP Indigo אמר: "אנחנו גאים מאד ששאטרפליי בחרה בנו, בעקבות הביצועים הטובים של עונת החגים אשתקד, אבל בעיקר בזכות האמונה שלהם בטכנולוגיה והפיתוחים העתידיים של HP Indigo אשר הוצגו להם במסגרת ביקוריהם הרבים בארץ. אני רוצה להודות לאלפי העובדים והספקים שלנו בארץ שהצליחו לייצר את המכונות ולהתקין אותם בזמן שיא - בנוסף על העבודה השוטפת".

אינדיגו, שהוקמה על ידי בני לנדא בשנות השבעים, נמכרה ל-HP ב-2001 תמורת 830 מיליון דולר וכיום היא חלק מחברת HP inc, לאחר שענקית המחשבים התפצלה לשתי חברות. HP Indigo, מהחטיבות המצליחות והרווחיות בחברה, פועלת היום בפארק המדע בנס ציונה. לנדא לאבס, החברה הנוכחית של לנדא, פועלת בפארק ההייטק השכן של רחובות, פארק תמר.

תגיות