אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
בית המשפט ממליץ לדיסקונט להגיע לפשרה עם גד זאבי צילומים: אוראל כהן, עמית שעל

בית המשפט ממליץ לדיסקונט להגיע לפשרה עם גד זאבי

הבנק הטוען כי זאבי חייב לו 22 מיליון דולר ביקש לעקל את הכספים שקיבל זאבי ממכירת בית החולים אלישע בחיפה לצביקה בארינבוים. אלא שזאבי ובארינבוים מכחישים כל קשר לעסקה ומסתתרים מאחורי נאמנויות

31.08.2017, 10:34 | ענת רואה

שופטת בית המשפט המחוזי בחיפה בטינה טאובר ממליצה לבנק דיסקונט ולאיש העסקים גד זאבי להגיע לפשרה או לפנות להליך גישור ולא לנהל בפניה את תיק הסכסוך במסגרתו ביקש בנק דיסקונט לעקל את הכספים שקיבל גד זאבי מעסקת מכירת בית החולים אלישע בחיפה לצביקה בארינבוים. דיסקונט טוען שזאבי חייב לו 22 מיליון דולר.

גד זאבי מגיב לבקשת העיקול של דיסקונט: "שקר וכזב מן היסוד" זאבי מכר את פעילות בית החולים אלישע לצביקה בארינבוים, אך בתגובות שהגישו אתמול לבית המשפט שניהם מכחישים קשר לעסקה. הם לא המציאו את השיטה של הסתתרות מאחורי נאמנויות, משפחות וחברים - תשאלו את בני שטיינמץ וקובי מימון ענת רואה, 2 תגובותלכתבה המלאה

אלא שכפי שפורסם הבוקר בכלכליסט בתגובות שהגישו לבית המשפט זאבי ובארינבוים שניהם הכחישו כל קשר לעסקה, וטענו שהיא נעשתה ללא ידיעתם.

בדיון הבוקר אמר עו"ד אודי גינדס המייצג את זאבי: "היתה נכונות של מר זאבי, כדי לבנות אמון, לשלם לדיסקונט חלק מהחוב". זאבי שישב בקהל מיהר לתקן אותו: "לא, לא מר זאבי, אינפקוס". אינפקוס היא החברה הזרה שלחובותיה ערב זאבי ואשר זאבי טוען שאינו שולט בה אלא הנהנים ממנה הם אשתו וילדיו.

זאבי. מיהר לתקן את עורך דינו: זאבי. מיהר לתקן את עורך דינו: 'לא, לא מר זאבי - אינפוקס' זאבי. מיהר לתקן את עורך דינו:

עו"ד אסף אנגלרד המייצג את בנק דיסקונט טען בדיון כי זאבי הציג בפניהם את בית החולים אלישע ואת הקרקע בלוד שאותה מכר לאחרונה לבנק מזרחי טפחות כמקורות לסילוק חובו.

השופטת ציינה כי כיום לאחר פסק הדין שחייב את הבנקים להחזיר לזאבי מאות מיליוני שקלים בגין ריבית על מניות בזק, יתכן שלזאבי יש מקורות נוספים לפרעון חובותיו.

הצדדים ייצאו להפסקה ומנסים להגיע להסכמות ולאחר מכן יחודש הדיון.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות