אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
תמר קרוון: "זו האנושיות של גל גדות שהופכת אותה לכוכבת כל כך אמינה" צילום: אימג'בנק/ Gettyimages

תמר קרוון: "זו האנושיות של גל גדות שהופכת אותה לכוכבת כל כך אמינה"

קרוון, צלמת ואמנית: "עם כל הצלחתה המטאורית, גל שומרת על זוגיות טובה ובריאה. יש בה צניעות מעוררת השראה, והיא בעיקר זוכרת ששום דבר אינו מובן מאליו"

12.09.2017, 09:27 | רותה קופפר
"פתאום הגיעה שיחת טלפון מפתיעה: 'ראינו וונדר וומן וכל כך נהנינו!'. הוריי, בני 85, היו על הקו. זה לא אופייני להם. הם הרי לא סובלים סרטי פעולה ובטח לא כאלה שיש בהם אלימות. 'גל גדות המתוקה כבשה את לבנו', הסבירה אמי, ואבי הוסיף: 'האנושיות שבה היא מה שהופך אותה לכה אמינה'.

גל גדות, שחקנית דוגמנית וגיבורת על. בת 32, צילום: אימג גל גדות, שחקנית דוגמנית וגיבורת על. בת 32 | צילום: אימג'בנק/ Gettyimages גל גדות, שחקנית דוגמנית וגיבורת על. בת 32, צילום: אימג

תמר קרוון. צלמת ואמנית, בת 49, צילום: יח"צ תמר קרוון. צלמת ואמנית, בת 49 | צילום: יח"צ תמר קרוון. צלמת ואמנית, בת 49, צילום: יח"צ

"לא היה מנוס. מלאת סקרנות, וקצת באיחור, צפיתי בסרט. צחקתי בקולי קולות מרגעי הקלאמזיות שלה, צווחתי באימה כשניסו לפגוע בה, והתייפחתי מרות בעודי מזדהה עם התמימות של מי שמתקשה להבין מדוע בני האדם כה רעים ואכזריים, ומאמינה שבשביל אהבה נלחמים.

"מצליחנים מתחלקים לאלה שיעשו הכל בשביל להתפרסם — ידרכו על האחר וישקרו — ולאלה, המעטים, שלבם פתוח לעולם. עם כל הצלחתה המטאורית, גל שומרת על זוגיות טובה ובריאה, מרחיבה את משפחתה, יש בה צניעות מעוררת השראה, והיא בעיקר זוכרת ששום דבר אינו מובן מאליו. ההצלחה של הסרט ושל הדמות שהיא בראה נובעת בדיוק ממה שאבא שלי קלט מיד: אנושיות".

תגיות