אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
הקואליציה: סיכוי להתקררות - מבחר פרטי לבוש, ודוגמנית עם גבה אחת צילום: יח"צ

הקואליציה: סיכוי להתקררות - מבחר פרטי לבוש, ודוגמנית עם גבה אחת

גרביים שכדאי לנעול עם סנדלים, צבעים חדשים לחורף, ריח של אביב ודוגמנית עם גבה אחת

11.09.2017, 08:30 | מורן לונדון

חורף ישראלי

 

קולקציית החורף החדשה של סאקס ממשיכה להציב סטנדרטים חדשים, עם שימוש בעורות דקיקים ונוחים וצבעי אדמה לצד צבעים חיים יותר, שמתאימים לחורף הישראלי הלא אפרורי במיוחד. כך יוצרים שפה מקומית אחרת.

 

סאקס. חולצה: 690 שקל, מכנסיים: 1,360 שקל, צילום: יח"צ סאקס. חולצה: 690 שקל, מכנסיים: 1,360 שקל | צילום: יח"צ סאקס. חולצה: 690 שקל, מכנסיים: 1,360 שקל, צילום: יח"צ

 

 

העיקר זה הגרביים

 

המותג השבדי Happy Socks ידוע בגרביים הספורטיביים הצבעוניים שלו. עכשיו הוא מוציא ליין חדש לנשים, אלגנטי יותר מהרגיל ומאוד מאוד צבעוני. המטרה היא לתת לגרביים במה מרכזית ולא להחביא אותם בתוך נעליים סגורות. ההמלצה, שמתאימה לעונת הסתיו הקרבה, היא לגרוב אותם יחד עם סנדלים.

69 שקל בסטורי , צילום: יח"צ 69 שקל בסטורי | צילום: יח"צ 69 שקל בסטורי , צילום: יח"צ

ריח פורח

 

הבושם החדש והמדובר של גוצ'י נקרא Bloom, ולא בכדי. מדובר בניחוח פריחה מובהק, מתון ונעים, שלא יכביד על הסביבה בנוכחות מוגזמת. וחוץ מזה, האריזה מושלמת כל כך, שהיינו הופכים אותה בשמחה לטפט בחדר השינה.

500 שקל ל־100 מ"ל, צילום: יח"צ 500 שקל ל־100 מ"ל | צילום: יח"צ 500 שקל ל־100 מ"ל, צילום: יח"צ

לא מרימים גבה

 

הדוגמנית היוונייה סופיה הדג'יפנטלי עושה פרידה קאלו לאידיאל היופי המודרני וכובשת את האינסטגרם ואת עולם האופנה עם גבה אחת עבה ושחורה, שבולטת במיוחד על רקע העיניים התכולות והשיער הבלונדיני. התגובות מגוונות.

הדג הדג'יפנטלי. מאתגרת את אידיאל היופי | צילום: instagram הדג

תגיות