אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
פייסבוק מפתחת כלי לצפייה בווידאו תוך חיסכון בדאטה

פייסבוק מפתחת כלי לצפייה בווידאו תוך חיסכון בדאטה

התכונה החדשה נועדה לייעל את אפליקציית פייסבוק ע"י צפייה בסרטים רק בחיבור ל-WiFi. רק חלק מתוכן הווידאו ברשת החברתית יהיה זמין לצפייה בתצורה זו - מה שיעודד בעלי תוכן ומפרסמים לשלם כדי לזכות לחשיפה

12.09.2017, 17:41 | יואב סטולר

פייסבוק מעוניינת לייעל את האפליקציה שלה, אשר זוללת דאטה יותר מכל יישום אחר; לידי TechCrunch הגיעו צילומי מסך של תכונה שבוחנת הרשת החברתית, במסגרתה יופעלו סרטונים נבחרים רק בחיבור ל-WiFi.

קראו עוד בכלכליסט

התכונה נמצאת בבחינה בקרב מספר מצומצם של משתמשי אנדרואיד; סרטונים יוכלו להיטען מראש כשהמכשיר מחובר לרשתות WiFi ויסומנו באייקון ברק לבן. הרעיון הוא להגדיל את שיעור הצפייה בווידאו בפייסבוק, גם במדינות בהן מהירות הגלישה איטית וחבילות הסלולר מוגבלות. כך תוכל פייסבוק לצבור עוד צרכני תוכן ווידאו מהקהל העצום שיש למדינות העולם השלישי להציע.

שירות פייסבוק החדש שירות פייסבוק החדש שירות פייסבוק החדש

לא כל סרטון יוכל להיכנס לרשימת הטעינה מראש, מה שמייצר מודל רווח חדש לפייסבוק: בעלי התוכן ישאפו להכניס את הקליפים שלהם לרשימה, מה שיעודד אותם לשלם.

צעד זה של הרשת החברתית הינו מהלך נוסף במערך הווידאו שלה, אותו היא רואה כמקור רווח מהותי. בתחילת החודש השיקה בארה"ב את Watch, שירות סטרימינג שיכלול תוכן מקור והודיעה כי תקצה מיליארד דולר ליצירת תוכן.  

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות