אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
עוד רעש חזק במקסיקו: "בניינים בבירה רעדו" צילום: איי אף פי

עוד רעש חזק במקסיקו: "בניינים בבירה רעדו"

רעידת אדמה חזקה במקסיקו - בפעם השלישית החודש: רעש בעוצמה 6.1 הורגש בדרום המדינה, באזור שכבר נפגע קשות בתחילת החודש. רעשי המשנה הורגשו במקסיקו סיטי, שמנסה להתאושש מהאסון השבוע. עדיין לא ידוע על נפגעים או נזק

23.09.2017, 17:14 | ynet

ארבעה ימים אחרי הרעש הקטלני במקסיקו הורגשה אחר הצהריים (שבת) רעידת אדמה חזקה נוספת במדינה, השלישית החודש. מכון המחקר הגיאולוגי של ארה"ב דיווח על רעש בעוצמה 6.1 בדרום מקסיקו. מוקד הרעש היה במדינת אואחאקה בדרום מקסיקו. שני הרעשים הקודמים גבו את חייהם של קרוב ל-400 בני אדם.

קראו עוד בכלכליסט

מוקד הרעש היה 19 ק"מ דרום מזרחית לעיירה מטיאס רומרו באואחאקה, אזור שנפגע קשות ברעידת אדמה בתחילת החודש. לפחות 98 בני אדם נהרגו ברעש בעוצמה 8.1 - החזק ביותר במקסיקו זה 85 שנה.

הרעידה הקודמת, צילום: איי אף פי הרעידה הקודמת | צילום: איי אף פי הרעידה הקודמת, צילום: איי אף פי

עדי ראייה סיפרו לרויטרס כי רעשי משנה הורגשו אחר הצהריים בבירה מקסיקו סיטי, שמנסה להתאושש מהרעש הקטלני במרכז מקסיקו השבוע שגבה את חייהם של לפחות 295 בני אדם. לפי עדי הראייה בניינים בבירה רעדו וכוחות החילוץ - שעדיין מנסים למצוא ניצולים בהריסות הבניינים שקרסו - הפסיקו זמנית את מבצעי החילוץ.

אזעקות שמזהירות מרעידת אדמה גרמו לתושבים ולתיירים במקסיקו סיטי לרוץ בבהלה לרחובות, ולעזוב את הבתים והמלונות. אלחנדרה הייתה בקומה השנייה של מלון במרכז מקסיקו סיטי, ומיהרה לברוח מהמלון. "נבהלתי וחשבתי לעצמי – לא שוב!", סיפרה. "שמעתי את האזעקה ורצתי למטה עם כל המשפחה שלי", סיפרה סרג'יו, שצפה מביתו על מאמצי החילוץ.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות