אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
אינפינידט של משה ינאי שווה כבר 1.6 מיליארד דולר צילום: אוראל כהן

אינפינידט של משה ינאי שווה כבר 1.6 מיליארד דולר

החברה גייסה 95 מיליון דולר בסיבוב שהובילה גולדמן זאקס והתבצע לפי שווי עצום. סך גיוסי החברה שהקים ינאי מגיע ל-325 מיליון דולר

04.10.2017, 13:21 | מאיר אורבך

אינפינידט (INFINIDAT) של משה ינאי גייסה 95 מיליון דולר בסיבוב שהובילה גולדמן זאקס. סך גיוסי החברה שהקים גורו האחסון משה ינאי מגיע ל-325 מיליון דולר. על פי דיווחים שונים, מוערך שווי החברה ב-1.6 מיליארד דולר בגיוס הנוכחי.

קראו עוד בכלכליסט

TPG אשר לקחה חלק בעבר בגיוסי החברה השתתפה גם בגיוס הנוכחי . אינפינדט מדווחת על רווחיות וכן על גידול של 250% במכירות החברה משנה לשנה.

מייסד אינפינידט משה ינאי, צילום: עמית שעל מייסד אינפינידט משה ינאי | צילום: עמית שעל מייסד אינפינידט משה ינאי, צילום: עמית שעל

אינפינדט שקמה ב־2011 מפתחת מערכות אחסון עבור ארגונים גדולים. מספר עובדי החברה ברחבי העולם צמח לכ־500. גם הפריסה העולמית של החברה נמצאת בתנופה, כשרק בשנה האחרונה היא נכנסה ל־20 מדינות חדשות ובחמש מהן הקימה חברות בנות.

בעבר אמרו בחברה ל"כלכליסט" שהם מאמינים כי יצליחו להגיע השנה להיקף מכירות של 500-400 מיליון דולר, ולהוסיף עוד כ־100 עובדים למצבת כוח האדם. מייסד החברה משה ינאי, שמכר בעבר שתי חברות אחסון לענקיות EMC ו־IBM, מתכנן ככל הנראה ללכת הפעם עד הסוף - כשעתיד החברה טמון בהנפקה שעשויה להתבצע במהלך 2018 או 2019.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות

14 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

13.
מערכת אחסון טובה אבל פספסה כבר את הרכבת.
אנפינידט זו טכנולוגיה שממחזרת את הסימטריקס הישן (שהיה טוב). אבל העולםצעבר כבר ל-2 טכנולוגיות שמחליפות את המערכות המיושנות: software defined all flash שתי הטכנולוגיות האלו מחליפות את המערכות הישנות במהירות ואינפינידט לא שם ולא תהיה שם. זה כמו לבנות היום מחשב IBM MF. כל המספרים של השוויי מגיעים מקבוצות משקיעים שלא מבינות בטכנולוגיה (אבל מאמינות במשה ינאי...)
נדב  |  09.10.17
12.
מעט מידע נוסף למגיבים המתעניינים
מדובר בחברה ישראלית. צוותי הפיתוח נמצאים בארץ, ולאחרונה נפתח גם HQ בארה"ב שם בעיקר יש אנשי מכירות וכו'. בנוסף, יש סניפים במספר מדינות בעולם לצורך מכירות ותמיכה. יחודיות המוצר היא שהביצועים שלו לא מסתמכים על מדיה מהירה כמו SSD, אלא על תוכנה שמנהלת את הזיכרון ויודעת לנצל שכבה עבה של דיסקים קשיחים ומעליה שכבה דקה של SSD שמשמשת כ-CACHE. הגישה הזו מאפשרת גמישות מבחינת חומרה, ומימוש לוגיקה מתוחכמת יותר לניהול הזיכרון. חוץ מזה המוצר מציג אמינות גבוהה במיוחד ויתירות חמה מקצה לקצה.
בוס בהסוואה  |  05.10.17
לכל התגובות