אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
Airbnb ו-WeWork משלבות ידיים: יסתערו יחד על אנשי עסקים צילום: WeWork

Airbnb ו-WeWork משלבות ידיים: יסתערו יחד על אנשי עסקים

אתר השכרת הדירות ואתר חללי העבודה יציעו לאנשי עסקים שילונו בדירות של Airbnb גישה חופשית למרחב העבודה הקרוב של WeWork וכן אפשרות לשמור מראש עמדות עבודה ספציפיות וחדרי ישיבות

05.10.2017, 19:38 | יואב סטולר
מייסד WeWork אדם נוימן: "הערכת השווי שלנו מבוססת על אנרגיה ורוחניות" נוימן, שהתראיין למגזין פורבס, התייחס לשווי שהוענק לחברה - 20 מיליארד דולר - לאחר ההשקעה של סופטבנק וויז'ן; לדבריו, האנרגיה והרוחניות חשובים יותר לעניין זה מאשר הכנסות החברה שירות כלכליסט, 10 תגובותלכתבה המלאה
Airbnb מעוניינת למשוך את קהל התיירים העסקיים, שנמנע עד כה משירות שכירת הבתים האינטרנטי עקב היעדר תנאים מתאימים לעבודה. עתה הודיעו אתר השכרת הדירות הגדול בעולם וחברת חללי העבודה WeWork על שיתוף פעולה אסטרטגי בנושא – כך פורסם בבלומברג.

על פי התכנית שיצרו שני הסטארט-אפים המובילים, ייהנו אנשי העסקים שילונו בדירות של Airbnb מגישה למרחב העבודה הקרוב שיש לענקית החללים המשותפים להציע, כמו גם יכולת לשמור מראש עמדות עבודה ספציפיות וחדרי ישיבות - אלמנטים שהיו שמורים עד כה רק לבתי המלון האקסקלוסיביים שכיוונו לקהל הביזנס.

מייסד WeWork אדם נוימן, צילום: דן קינן מייסד WeWork אדם נוימן | צילום: דן קינן מייסד WeWork אדם נוימן, צילום: דן קינן

השירות החדש יהיה זמין בקרוב בערים שיקגו, ניו יורק, לוס אנג'לס, וושינגטון, לונדון וסידני, שם מחזיקה WeWork בהיצע נרחב של שטחי עבודה. כשקהל היעד העיקרי שאליו מכוונות החברות בתוכנית הוא אנשי עסקים צעירים, כאלה שהמחיר או חוויית המגורים השונה עשויים למשוך אותם אל מחוץ לכתלי בתי המלון המסורתיים.

עם זאת, כלל לא בטוח של-WeWork ול-Airbnb יהיה כל כך קל לעשות זאת: התיירים העסקיים התרגלו לכך שכלל המתקנים והשירותים להם הם זקוקים נמצאים במבנה המלון כגון רשת אלחוטית, חדרי ישיבות, מדפסות ועמדות עבודה.

כמו כן, כבר באפריל האחרון הבינה את Airbnb את הרווחים שמגלם קהל היעד העסקי, שראה באופציית הלינה שמציע האתר האינטרנטי כפחות אטרקטיבית. על כן השיקה Airbnb אפשרות חיפוש ייעודית לאוכלוסיה זו ברשימת הדירות, כך שזה יברור עבורם רק את הדירות שבהן יש שולחן כתיבה ואינטרנט מהיר.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות