אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
מה הלאה:  עדכונים חמים מהרשת

מה הלאה: עדכונים חמים מהרשת

צילומיו של ניאז אודין ממעוף הציפור, מיני־סדרה חדשה "Waco", קונסולת משחקים עובדת, אריחי תאורה חכמים שאפשר לקבע לקיר בשלל דוגמאות ועוד

10.10.2017, 08:20 | אחי רז

1. על הקיר: מסתכל עלינו מלמעלה

ניאז אודין הוא צלם ויוצר סרטים מלוס אנג'לס, שמתחזק גם חשבון אינסטגרם עם יותר מ־100 אלף עוקבים. התמונות שבזכותן הוא מוכר יותר מכל הן אלו שהוא מצלם ממעוף הציפור, ושמתאפיינות בעושר של צבעים ונראות על התפר שבין מציאות לבדיה. 50 דולר להדפס.

 

 , צילום: Niaz Uddin צילום: Niaz Uddin  , צילום: Niaz Uddin

 

2. על המסך: הוואקו מווייקו

בסוף פברואר 1993 פתח ה־FBI במצור על אנשי הכת של דיוויד כורש בהר כרמל, סמוך לעיר וייקו, טקסס. המצור, שנמשך 50 יום והסתיים בעימות אלים ומרובה הרוגים, עומד במרכזה של מיני־סדרה חדשה, "Waco", שתעלה בארצות הברית בינואר ונראית מבטיחה ביותר. בתפקידים הראשיים: מייקל שאנון וטיילור קיטש כדיוויד כורש.

 

 

 

3. בידיים: מלך הקסטות

לאב הולטן השוודי מוציא תחת ידיו עבודות נגרות במהדורה מוגבלת שמשלבות את המסורתי עם המודרני. המוצר האחרון שלו הוא קונסולת משחקים עובדת, עם שלטים ואפילו רמקולים מובנים, שמתקפלת כמו רובוטריק לתוך טייפ דאבל קאסט שנראה כאילו יצא הרגע מחדרו של מתבגר בשנות השמונים. 2,200 דולר.

4. על הצלחת: אמריקה על השולחן

יש אומות אוכל ותיקות ומפוארות ממנה, אבל אין תרבות משפיעה ונוכחת יותר בחיים של כולנו מזאת של ארצות הברית. "America: The Cookbook" הוא ספר חדש ומקיף שמכיל 800 מתכונים מסורתיים שנאספו מבשלנים ביתיים ברחבי צפון אמריקה, וגם מאמרים של חוקרי אוכל ותפריטים של שפים מובילים. 34 דולר באמאזון.

5. בעיניים: אור מהבלטות

 

עוד לא הספקתם לקנות לעצמכם נורות חכמות, וכבר מגיע הדבר הבא בתחום התאורה הביתית: אריחי תאורה חכמים שאפשר לקבע לקיר בשלל דוגמאות, כיד הדמיון הטובה עליכם. בכל ערכה של חברת Lifx יש חמישה אריחים בגודל 20 על 20 ס"מ, שיודעים להאיר ב־16 מיליון גוונים ונשלטים על ידי אפליקציה ייעודית. 250 דולר לערכה.

6. במים: התחבורה של היוקרה

 

"פרויקט נפטון" לא רק נשמע כמו מזימה מרושעת מסרט של ג'יימס בונד, הוא גם מגיע מיצרן הרכב שהכי מזוהה עם המרגל השרמנטי - אסטון מרטין. החברה הבריטית הודיעה שהיא נכנסת לעסקי הצוללות האישיות עם חברה ששמה Triton, ופרסמה שתי הדמיות של הצוללת היוקרתית, שמועד הייצור שלה עדיין אינו ידוע.

 

 

7. בשמים: הנודדת חוזרת

 

היונה הנודדת היה מין של יונים שנכחד בתחילת המאה ה־20. היונה האחרונה ממין זה נקראה מרתה, והיא הלכה לעולמה בגן החיות של סינסינטי ב־1914. עכשיו היא זוכה למחווה בדמותמכונה מעופפת בהרכבה עצמית, The Flying Martha, שמנופפת בכנפיה כדי לעוף למרחקים קצרים. 42 דולר בקיקסטארטר.

תגיות