אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
רב בריח תעניק חסות בשווי חצי מיליון שקל למתעמלת האומנותית לינוי אשרם צילום: עמית שיסל

רב בריח תעניק חסות בשווי חצי מיליון שקל למתעמלת האומנותית לינוי אשרם

שמואל דונרשטיין, היו"ר והבעלים של החברה, קרא לתעשיינים לתמוך במשלחת האולימפית של ישראל ובספורטאי ההישג האולימפיים של ישראל

17.10.2017, 10:49 | שירות כלכליסט

חברת רב בריח, היצרנית הישראלית לדלתות, הודיעה כי תעניק חסות למתעמלת האומנותית לינוי אשרם, שזכתה בשנה האחרונה במדליית ארד ראשונה לישראל בקרב רב באליפות העולם באיטליה ובמדליית ארד בתרגיל הסרט, וכן בשתי מדליות ארד באליפות אירופה שהיתה בהונגריה.  

קראו עוד בכלכליסט

היקף החסות נאמד בכחצי מיליון ששקל והמתעמלת צפויה להשתתף בקמפיינים של החברה, לצד פעילויות למען הקהילה שהחברה מקדמת., צילום: עמית שיסל היקף החסות נאמד בכחצי מיליון ששקל והמתעמלת צפויה להשתתף בקמפיינים של החברה, לצד פעילויות למען הקהילה שהחברה מקדמת. | צילום: עמית שיסל היקף החסות נאמד בכחצי מיליון ששקל והמתעמלת צפויה להשתתף בקמפיינים של החברה, לצד פעילויות למען הקהילה שהחברה מקדמת., צילום: עמית שיסל

החסות היא לשלושה שנים הקרובות ותכלול גם את המשחקים האולימפיים ב-2020 בהם אשרם צפויה להשתתף. 

היקף החסות נאמד בכחצי מיליון ששקל והמתעמלת צפויה להשתתף בקמפיינים של החברה, לצד פעילויות למען הקהילה שהחברה מקדמת.

שמואל דונרשטיין, יו"ר חברת רב בריח והבעלים שלה, קרא לתעשיינים הישראלים לתמוך במשלחת האולימפית של ישראל ובספורטאי ההישג האולימפיים של ישראל: "התעשייה הישראלית שנושאת את דגל הכחול-לבן צריכה להירתם ולסייע כלכלית לספורט האולימפי בישראל שאינו משופע בתקציבים.

"אני קורא לתעשיינים הישראליים לתמוך בעשרות הספורטאים האולימפיים ההישגיים שפועלים בישראל ללא תמיכה כספית רחבה או תגמול חודשי הולם, ולאפשר להם לייצר גאווה ישראלית בתנאים האופטימליים ביותר.

"כולנו מדברים על מצוינות, והספורטאים האולימפיים מסמלים יותר מכל את ערכי המצוינות - את ההתמדה, ההישגיות, הנחישות והמוטיבציה הגבוהה להצליח. אנחנו בתעשייה חיים על פי אותם ערכים, וכל אחד ואחת מאיתנו רוצה להיות הכי טוב שיש.

"בשנה שעברה תמכנו בג'ודוקא אורי ששון כל הדרך למדליה האולימפית, וראינו כיצד התרומה הכספית שלנו מסייעת לייצר הצלחה ספורטיבית שהביאה עמה שמחה לעם ישראל כולו. במקביל, ראינו כיצד התמיכה מסייעת לחברה ולעובדיה ביצירת גאווה והזדהות. העובדים נפגשו עם ששון מספר פעמים במשך תקופת החסות ועודדו אותו מקרוב ומרחוק בתחרויות השונות בהן השתתף.

"בתעשייה, כמו בתחומים נוספים, מחפשים עסקאות בהן הרווח הוא ברור לשני הצדדים. באימוץ ספורטאי אולימפי, התמיכה עבורו יכולה להוות את ההבדל שבין זכייה במדליה לבין אכזבה אישית ואכזבה לאומית, מרוויחה החברה בעולמות הפנים אירגוניים שלה בגדול והרבה יותר".

אשרם מסרה: "כבר מהפגישה הראשונה עם האנשים ברב בריח הרגשה של בית חם ומחבק. אני רוצה להודות להם, ומקווה שבתחרויות בהן אני מופיעה בישראל יבואו כמה שיותר אנשים לעודד אותי".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות