אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
חברת yes משיקה את מיזם הטלוויזיה באינטרנט - סטינג TV

חברת yes משיקה את מיזם הטלוויזיה באינטרנט - סטינג TV

חברת הלוויין מצטרפת באיחור לתחרות מול סלקום ופרטנר. מחיר השירות ישתנה בהתאם להיקף צריכת התכנים של הצופה

30.10.2017, 10:36 | נטע-לי בינשטוק

חברת הלוויין yes מצטרפת באיחור לתחרות מול סלקום TV ופרטנר TV: השיקה הבוקר (ב') את מיזם שידורי הטלוויזיה באינטרנט שלה - סטינג TV.

קראו עוד בכלכליסט

yes הפתיעה כשהודיעה שמחיר השירות ישתנה בהתאם לכמות התכנים של הצרכן. כל חבילה - סדרות, סרטים וילדים - תעלה כל אחת 39 שקל, חבילה משולבת שנקראת לכל המשפחה תעלה 99 שקל. בנוסף - חבילת הספורט תעלה 67 שקל וחבילת מדע וטבע תעלה 29 שקל. כל לקוח סטינג יקבל חודש ראשון חינם. אתר ההרשמה המוקדמת של השירות ייפתח היום.

מנכ"ל החברה רון אילון אמר: "הבנו שאין טלוויזיה שמתאימה לכולם. סטינג היא אופרציה נפרדת מ-yes, עם תפעול משלה, נשענת על התשתיות והטכנולוגיה של yes". אחריו עלה גיל פרום, מנהל סטינג TV, שהוסיף: "כשחשבנו איך לעשות את זה, זה בנוי על שלושה יסודות: תוכן, בחירה חופשית וחיים דיגיטליים".

שירות סטינג TV שירות סטינג TV שירות סטינג TV

מבחינת תוכן, בסטינג TV יהיו 34 ערוצי צפייה ישירה, מתוכם 10 ערוצי ילדים, 5 ערוצי מדע ו-5 ערוצי ספורט. עם זאת, מדובר רק בערוצי צ'רלטון (ביס הוסיפו כי ONE יצטרף בהמשך) ולא על ערוצי הספורט של RGE. לפי yes, התכנים של השירות יכללו 500 סדרות, 500 תכני דוקו ו-1,000 סרטים. בנוסף, סטינג יכלול תכני מקור של yes, כמו "רון", "תום יער" ו"פאודה2".

מבחינת התאמה לחיים הדיגיטליים, ב-yes אומרים כי ניתן יהיה לעשות את כל הפעילויות בדיגיטל, כולל התחברות, התנתקות, שירות ותמיכה, ללא המתנה לשירות טלפוני.

הסטרימר של השירות מבוסס על אנדרואיד TV. הממשק בנוי בצורה פשוטה וסדר התוכניות יופיע לפי העדפות הצפייה של המשתמש.

מודל התמחור המודולרי הוא אולי שונה מהמתחרים, אבל נראה כי לבסוף סטינג לא מביאה בשורה מבחינת המחיר.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות4 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

3.
האם יש אפליקציה לאנדרואיד TV ? אם זה עובד רק עם המזרים שלהם אז לא תודה ...
אם המודל הוא אנדרואיד TV למה לא מצאתי בחנות של גוגל את האפליקציה של STINGTV ? היא קיימת בחנות האנדרואיד של גוגל אבל לא בחנות של אנדרואיד TV. הייתי מנסה בשמחה את השרות אבל אני לא מוכן לקנות / לשכור / ואפילו לא לקבל בהשאלה קופסה של ספק שעובדת רק איתו. השקעתי במזרים אנדרואיד TV לכל חדר ואני לא רוצה לטפל יותר בפקדונות / איסופים ושרות לציוד.
נ  |  30.10.17
2.
על מי נראה להם שהם עובדים??
אם אתה לוקח את החבילה הכוללת של כל הערוצים אתה מגיע למחיר של יס רגיל... צרכנים בארץ לא לוקחים טלוויזיה רק בשביל ספורט, או רק בשביל ילדים... בבית נורמאלי גרים אנשים מגוונים עם העדפות מגוונות... אחד אוהב ספורט, אחת סדרות, יש ילדים... חזרנו לימי המסלולים שאתה לא סגור איך הולכת להיראות החשבונית שלך??? בקיצור יס גבנו אותנו עד היום ונראה שהם ממשיכים לעשות את זה.... דיברו ודיברו על בשורה. נגמר כמו נאד ברוח - אתה לא מריח את זה אבל יודע שזה מסריח
ציפי מור  |  30.10.17